fryzjer

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
zabka20
Świeżynka

fryzjer

Post autor: zabka20 » 27 wrz 2018, o 13:23

Hej, chciałabym zejść z koloru rudego na blond i chciałam się Was poradzić, który salon fryzjerski mógłby mi to zrobić bez spalenia włosów?

alice
Forumowiczka

Re: fryzjer

Post autor: alice » 14 lis 2018, o 09:58

Takie farbowanie może być problematyczne, dlatego polecam Ci udać się do dobrego fryzjera, specjalizującego się w blondach. W Warszawie jest salon MAGIA BLONDU, a właścicielka - Pani Danusia, specjalizuje się właśnie w blondach. Koloryzacje, modne cięcia, zabiegi pielęgnacyjne to tylko u niej ;)

zlotaklamka
Świeżynka

Post autor: zlotaklamka » 21 lis 2018, o 19:51

Taaak takie farbowanie to ciezka sprawa, no bo najpierw trzeba zrobic dekoloryzacje, potem dopiero wlasciwe farbowanie. tylko dobry fryzjer moim zdaniem, inaczej bym sie nie zdecydowała. Polecam Salon Urody Figaro w Warszawie, maja 3 lokalizacje salonu wiec jak dla mnie duzy plus za to. kadra bardzo profesjonalna i dobrze wyszkolona wiec jestem pewna ze takie farbowanie nie bedzie zadnym problemem. polecam bo sama schodziałam tam z ciemnego brazu i jestem zadowolona

koselola
Świeżynka

Post autor: koselola » 23 lis 2018, o 11:28

Najlepiej poszukaj fryzjera w swoim mieście, na pewno znajdziesz jakiegoś, który nie spali Ci włosów i ładnie nałoży kolor.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”