oryginalny alkohol

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..
anlina
Świeżynka

oryginalny alkohol

Post autor: anlina » 22 wrz 2018, o 11:46

Witam. Mój mąż jest kolekcjonerem i koneserem dobrych alkoholi. Szukam dla niego na prezent czegoś wyszukanego i oryginalnego, raczej nie takich alkoholi dostępnych w każdym sklepie. Może polecicie mi coś, czego jeszcze nie znam? Dziękuję z góry.

dakota
Forumowiczka

Re: oryginalny alkohol

Post autor: dakota » 22 lis 2018, o 08:33

Zajrzyj sobie na winezja - oni maja przerozne alkohole z calego swiata w fajnych ofertach :) No i bardzo czesto promki wpadaja.

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 3 gru 2018, o 08:44

Polecam zainteresować się szampanami. W Warszawie jest nawet coś takiego jak Dom Szampana, gdzie można wypróbować wiele rodzajów szampanów. Możecie się tam wybrać i zobaczyć samemu.

agaaga
Świeżynka

Post autor: agaaga » 6 wrz 2019, o 16:42

Lubię raz na jakiś czas rozpieścić swoje podniebienie dobrym winem, od koleżanki dostałam butelkę wytrawnego wina Kazbek Peak białego, super mi smakowało, przyjemnie się piło, nie próbowałam za bardzo win z Gruzji ale na pewno przyjrzę się bliżej winom z tego regionu. Bardzo ładnie wygladają, mają elegancką etykietę pije sie oczami po prostu.

keedny
Świeżynka

Post autor: keedny » 13 wrz 2019, o 22:18

Może poszukaj na stronach, które zajmują się alkoholami. Na pewno coś znajdziesz :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hobby i rozrywka”