gabinet kosmetyczny we Wrocławiu

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Wysimirska
Forumowiczka

gabinet kosmetyczny we Wrocławiu

Post autor: Wysimirska » 7 wrz 2018, o 19:46

Witam wszystkie Panie, mam do Was pytanko, są tu jakieś Panie z Wrocławia? Jeśli tak to jaki gabinet kosmetyczny we Wrocławiu odwiedzacie najczęściej? Mają jakąś swoją ulubioną kosmetyczkę lub gabinet kosmetyczny? Chętnie posłucham Waszych podpowiedzi, gdzie warto się udać :)

gracjamsa
Świeżynka

Re: gabinet kosmetyczny we Wrocławiu

Post autor: gracjamsa » 21 wrz 2018, o 11:44

czesc

kacperka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kacperka » 27 lis 2018, o 13:29

Ja natomiast mam do was pytanie - czy któraś z was prowadzi taki gabinet kosmetyczny? Zamierzam wprowadzić kilka zmian w swoim gabinecie - przede wszystkim chciałabym zacząć pracować na kosmetykach lepszej jakości, stąd też zaczęłam zastanawiać się nad ofertą. Podobno, Arkana ma bardzo dobre kosmetyki. Znacie je?

ninastasz
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: ninastasz » 28 lis 2018, o 12:58

Ja jak szukałam mobilnej kosmetyczki, skorzystałam z serwisu kuuma. To nowy portal do rezerwacji wizyt online. Znajdziesz tam na pewno kosmetyczkę z Twojego miasta.

blanpso
Świeżynka

Post autor: blanpso » 28 lis 2018, o 15:23

vczesc

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 2 mar 2019, o 23:55

Jak się prowadzi czy pracuje się w gabinecie kosmetycznym to koniecznie trzeba się doszkalać. Kursy to podstawa. Ja ostatnio w Beauty Lux w Warszawie byłam na kursie przedłużania rzęs metodą Semi Permanent Mascara. Kurs trwał kilka godzin, prawie sama praktyka. Byłyśmy tylko we trzy, więc super warunki do nauki.Certyfikat też oczywiście jest.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”