Remont pokoju córki - stylizacja

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
cecylia
Forumowiczka

Re: Remont pokoju córki - stylizacja

Post autor: cecylia » 30 lis 2018, o 11:37

Jeśli masz małe mieszkanie i nie masz gdzie przechować na czas remontu wszystkich mebli i zabawek córki to pomyśl o boxach magazynowych self storage.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 3 gru 2018, o 16:04

hej,
moja córka uwielbia wytworne dodatki, z okazji urodzin kupiłam jej piękny żyrandol z abażurem!

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 13 gru 2018, o 12:56

Dwulatek lubi bawić się na podłodze. Mój syn ciągle leży na niej i przytula się z misiem. Żeby umilić mu tę zabawę kupiłam dywan, którego zazdrościłam mu tak, że kupiłam drugi do sypialni. Synek zadowolony, ja również z promocji, którą otrzymałam na kolejne zakupy. Co najważniejsze syn ma ciepło.

Noticeme21
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Noticeme21 » 11 maja 2019, o 22:09

Nie zapominajcie o drzwiach i oknach! To doskonałe urozmaicenie wnętrz. Znajdziecie takowe u speców z tego zakresu: https://vitopolska.com/

Gonia32
Świeżynka

Post autor: Gonia32 » 26 maja 2019, o 18:58

Warto poszukać inspiracji w sieci lub katalogach dobrych sklepów z dekoracjami. Wiele ciekawych aranżacji można stworzyć przy wykorzystaniu nowoczesnych wzorów fototapet. Moja siostra robiła niedawno remont pokoju córki i postawiła na tapety w kwiaty. Całość wyszła świetnie, a co najważniejsze bardzo spodobała się mojej siostrzenicy.

keedny
Świeżynka

Post autor: keedny » 13 wrz 2019, o 22:23

Na www.dywany-chodniki.com/66-tanie-dywany są super dywany, może któryś wpadnie Ci w oko i zainspiruje :) Oprócz świetnej jakości są wyjątkowo tanie, co nie może być minusem ;)

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 17 paź 2019, o 13:11

a może https://babkamedica.pl/

Andy
Forumowiczka

Post autor: Andy » 28 sty 2020, o 10:29

nimco pisze:
27 wrz 2018, o 08:04
W pokoju dziecka beton architektoniczny może być zbyt zimny...
Też mi się wydaje, że takie rzeczy, to do pokoju dziecka nie pasują. My jak urządzaliśmy pokój dzieciom, to przede wszystkim zależało nam by były przytulny i bezpieczny do różnych zabaw. Ponieważ dzieciaki głównie bawią się na podłodze, położyliśmy im panele, a pod panele pianomat (a dokładnie pianowood firmy Organika). Jest to profesjonalny podkład pod podłogi pływające, który swietnie dociepla podłogę oraz ją wycisza. Czyli dzięki niemu mamy załatwione dwie najważniejsze dla mnie sprawy, jeśli chodzi o podłogę w pokoju dla dzieci.

vizzka
Forumowiczka

Post autor: vizzka » 7 maja 2020, o 10:32

ja ostatnio wymieniałam drzwi w całym mieszkaniu, córka zazyczyła sobie takie w 100% zrobione z drewna :) zamowienie zlozylismy u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi. Polecam ! Mega sprawna realizacja, szybki i czysty montaż, sympatyczna obsługa no i niewygórowane ceny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”