Remont pokoju córki - stylizacja

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
cecylia
Forumowiczka

Re: Remont pokoju córki - stylizacja

Post autor: cecylia » 30 lis 2018, o 11:37

Jeśli masz małe mieszkanie i nie masz gdzie przechować na czas remontu wszystkich mebli i zabawek córki to pomyśl o boxach magazynowych self storage.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 3 gru 2018, o 16:04

hej,
moja córka uwielbia wytworne dodatki, z okazji urodzin kupiłam jej piękny żyrandol z abażurem!

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 13 gru 2018, o 12:56

Dwulatek lubi bawić się na podłodze. Mój syn ciągle leży na niej i przytula się z misiem. Żeby umilić mu tę zabawę kupiłam dywan, którego zazdrościłam mu tak, że kupiłam drugi do sypialni. Synek zadowolony, ja również z promocji, którą otrzymałam na kolejne zakupy. Co najważniejsze syn ma ciepło.

Noticeme21
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Noticeme21 » 11 maja 2019, o 22:09

Nie zapominajcie o drzwiach i oknach! To doskonałe urozmaicenie wnętrz. Znajdziecie takowe u speców z tego zakresu: https://vitopolska.com/

Gonia32
Świeżynka

Post autor: Gonia32 » 26 maja 2019, o 18:58

Warto poszukać inspiracji w sieci lub katalogach dobrych sklepów z dekoracjami. Wiele ciekawych aranżacji można stworzyć przy wykorzystaniu nowoczesnych wzorów fototapet. Moja siostra robiła niedawno remont pokoju córki i postawiła na tapety w kwiaty. Całość wyszła świetnie, a co najważniejsze bardzo spodobała się mojej siostrzenicy.

keedny
Świeżynka

Post autor: keedny » 13 wrz 2019, o 22:23

Na www.dywany-chodniki.com/66-tanie-dywany są super dywany, może któryś wpadnie Ci w oko i zainspiruje :) Oprócz świetnej jakości są wyjątkowo tanie, co nie może być minusem ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”