Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

Uczymy poprzez zabawę - pożyteczne i mądre zabawy dla najmłodszych. Maluch w grupie. Zabawy na świeżym powietrzu. Jak zadbać, aby zabawa była bezpieczna?
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

Post autor: Dariana » 29 sie 2018, o 12:15

Witam. Gdzie polecacie wybrać się z rocznym dzieckiem na wczasy. Myślę że tak do 100 km od Gdańska. Wypad na 4-5 dni.

fiszerowa
Forumowiczka

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

Post autor: fiszerowa » 29 sie 2018, o 13:19

Nieco dalej znajdziesz Zachełmie w Karkonoszach. Znajduje się tam pięknie usytuowany pensjonat. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, a takze bliskość z naturą, to jest to strzał w 10. Ja osobiście uwielbiam to miejsce.

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Post autor: henke » 29 sie 2018, o 13:58

Proponowałabym wybrac jakies spokojne miejsce, w którym będziecie mogli przede wszystkim sobie wypocząć. Roczne dziecko to juz spory bąbelek, ale i tak będzie wymagało dużej ilości opieki. Tak więc dużo nie będziecie mogli z wózkiem pozwiedzac.

Zastanówcie sie na wynajęciem sobie domku w Wodnym Świecie w Ostrzycach. Nie jest daleko, a domki mają bardo dobry standard. Na miejscu jest plaża, możliwosć wędkowania. Czy miejsce na grilla.

lotniczus
Świeżynka

Post autor: lotniczus » 31 sie 2018, o 08:11

Jeżeli dziecko jest nieco starsze (powyżej 10 lat) warto pokazać mu nowe kultury. Ciekawym doświadczeniem może być na przykład taka wycieczka do Japonii. Jeżeli nie macie takich możliwości finansowych poszukajcie mniejszości w swoim otoczeniu. Od dziecka trzeba pokazywać różnorodność Świata.

frombork
Świeżynka

Post autor: frombork » 13 wrz 2018, o 10:33

Myślę, że Grecja to miejsce przyjazne dla dzieci i dorosłych. Ciepło, woda przejrzysta, interesujące zabytki i regionalne przysmaki. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie na takiej wycieczce.

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 18 wrz 2018, o 07:30

U nas zwykle wybieramy się za granicę, w tym roku jestem niesamowicie zadowolona bo zdecydowaliśmy się na Sardynię i dzieci wróciły tak wybawione, tak zachwycone że hej.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 23 wrz 2018, o 09:50

najlepszym wyborem na wakacje będzie morze, nie musi to być za granicą wystarczy nasze piękne Polskie morze, mamy duzo ciekawych apartamentów w których możecie sie zatrzymać, na przykład mozesz znaleźć ciekawe miejsca na noclegi w Świnoujściu, warto się rozgladać za takimi miejscami aby nie musieć sie martwić o nocleg. Wysoki standard w bardzo ciekawych ofertach cenowych.

wojas123
Świeżynka

Post autor: wojas123 » 24 wrz 2018, o 10:36

Byliśmy w tym roku tam z moją córką nad morzem i to były super wakacje. Szukając hotelu zależało mi na tym, aby w ośrodku był basen. Na wypadek niepogody wolałam mieć alternatywę i sposób na nudę dla małej. Ja przy okazji korzystałam ze strefy wellness. Z pewnością kiedyś tam wrócimy. Wszyscy wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 8 paź 2018, o 17:43

Jest wiele miejsc gdzie np. hotel jest idealnie wyposażony i przystosowany nawet dla dzieci. Tu nie powinno być żadnego problemu. My w tym roku z dzieckiem byliśmy we Włoszech. Na przyszły rok planujemy wczasy rodzinne w Zanzibar bo już ciekawe oferty znalazłam.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 9 paź 2018, o 17:22

Jak szukasz dobrego miejsca na wakacje to polecam Ci sie zapoznać z stroną jaką jest nianio.com.pl, znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych kierunków na wakacje które warto zobaczyć. Jest to bardzo dobry blog opisujący wiele ciekawych rzeczy w tym własnie wyjazdów oraz podróży z dziećmi. Warto będzie sie zapoznać z tą stroną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabawy małego dziecka”