Mezoterapia w Krakowie

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Mezoterapia w Krakowie

Post autor: Dariana » 28 sie 2018, o 07:42

Dziewczyny gdzie wybrać sie na zabieg mezoterapii w Krakowie?

I ile zabiegów polecacie?

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Mezoterapia w Krakowie

Post autor: henke » 28 sie 2018, o 08:20

Polecam tę klinikę:
mtt estetica - jest to jedna z lepszych klinik medycyny estetycznej w mieście, mają tam bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu roznego rodzaju zabiegów.

Najlepiej bedzie się po prostu zapisać na konsultacje i na miejscu powinni Ci doradzić ile zabiegów mezoterapii powinnaś wykonać oraz w jakich odstępach. Jednak musisz wiedzieć ,ze na jednym czy dwoch się nie obejdzie. Zabieg potrafi dawać naprawdę rewelacyjne efekty, jednak trzeba go wykonać cała serią.

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 5 paź 2018, o 18:00

Ja ci mogę polecić dobrą miejscówkę w Katowicach, mianowicie - https://filine.pl/ . Bardzo dobry salon medycyny estetycznej, często chodzę na zabiegi. Nawet koleżankę przekonałam i zaczęła bardziej o siebie dbać, tak bardzo jej się to spodobało :)

Nati
Świeżynka

Post autor: Nati » 9 lis 2018, o 14:05

Ja natomiast mogę polecić coś z Warszawy. Polecam zajrzeć na stronę http://mezoterapia.pl/cennik-2/ - to świetny gabinet, więc można liczyć na pełen profesjonalizm podczas wykonywania zabiegu.

Laegran
Świeżynka

Post autor: Laegran » wczoraj, o 18:47

Na szczęście nigdy nie musiałam mieć z tym styczności

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”