Trądzik - jaki krem ?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
domi78
Forumowiczka

Trądzik - jaki krem ?

Post autor: domi78 » 21 sie 2018, o 08:25

Mam taki problem otóż mam na buzi brzydkie krosty które są trądzikiem próbowałam rożnego rodzaju maści maseczek i nic. Byłam także u dermatologa przepisywał mi różnego rodzaju maści pigułki i inne leki ale nic nie pomaga. Może macie jakieś swoje sposoby pozbycia się trądzika z twarzy? Jak wy sobie z nim radzicie? Bo ostatecznie jeszcze chciałam wypróbować kremu przecwtrądzikowego Calluna Medica. Ktoś może miał ten krem ?

polciak
Świeżynka

Re: Trądzik - jaki krem ?

Post autor: polciak » 23 sie 2018, o 05:14

Mi na szczęście w miarę szybko pomogły tabletki cynkowe

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 28 sie 2018, o 07:28

Wiesz krem kremem, ale co stosujesz do mycia? :) bo ja jak się przerzuciłam na taką emulsję micelarną cetaphil em to o wiele lepiej skóra się prezentuje, trądzik się sporo zmniejszył, nie mam podrażnień. Skóra jest dokładnie oczyszczona. To dermokosmetyk więc do kupienia w aptece :) moim zdaniem warto

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 27 paź 2018, o 19:31

A moze zamiast kremow sprobuj pojsc na zabieg oczyszczajacy ? Ja wykonywalam takie w instytucie kosmetyki i medycny estetycznej z alex cosmetic i mozesz sobie na ich facebooku nawet zobaczyc, ze efekty sa niesamowite :)

Nygusia
Świeżynka

Post autor: Nygusia » 29 paź 2018, o 15:54

Jeśli chodzi o kremy do twarzy to na pewno znajdziesz je na Kontigo. To najlepsza strona, a zarazem sklep internetowy z kosmetykami. Śmiało mogę zostawić taką opinię ponieważ mają tam świetne ceny.

Evan
Świeżynka

Post autor: Evan » 31 paź 2018, o 11:32

A może leki bez recepty? Ostatnio znalazłam wpis na stronie i zastanawiam się czy będzie to dobre rozwiązanie. Porównywane są tam właśnie te produkty i chciałabym się dowiedzieć, czy one są rzeczywiście skuteczne. Macie z tym jakieś doświadczenie?

zenka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zenka » 12 wrz 2019, o 19:25

Skutecznie radzi sobie z takimi problemami medycyna estetyczna, zerknij na Magiczna Klinikę, umów się na konsultacje i razem z lekarzem obierz drogę i zabieg, jaki Cię zadowoli

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 29 wrz 2019, o 19:47

Może warto zasięgnąć porady dermatologa? On po badaniu dokładnie powie co i jak i dobierze leczenie.

vizzka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: vizzka » 30 wrz 2019, o 14:03

zenka dokładnie to samo chciałam napisać :) Magiczną Klinikę też polecam, byłam już u nich na kilku zabiegach i jestem oczarowana efektami. Do tego super lekarze z doświadczeniem i bardzo konkurencyjne ceny zabiegów.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 17 gru 2019, o 10:20

Powiem Wam, że do kremów mam dosyć sceptyczne podejście. Jestem zdania, że jak najbardziej nawet trzeba codziennie pielegnowac cere, ale kremami nie wyleczy sie schorzeń... Tutaj potrzebne jest profesjonalne wsparcie kosmetologa czy dermatologa. Być moze koniezne bedzie to leczenie laserowe https://www.naturamed.pl/medycyna-estetyczna/leczenie-tradziku/ albo działanie peelingami chemicznymi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”