Trądzik - jaki krem ?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
domi78
Forumowiczka

Trądzik - jaki krem ?

Post autor: domi78 » 21 sie 2018, o 08:25

Mam taki problem otóż mam na buzi brzydkie krosty które są trądzikiem próbowałam rożnego rodzaju maści maseczek i nic. Byłam także u dermatologa przepisywał mi różnego rodzaju maści pigułki i inne leki ale nic nie pomaga. Może macie jakieś swoje sposoby pozbycia się trądzika z twarzy? Jak wy sobie z nim radzicie? Bo ostatecznie jeszcze chciałam wypróbować kremu przecwtrądzikowego Calluna Medica. Ktoś może miał ten krem ?

polciak
Świeżynka

Re: Trądzik - jaki krem ?

Post autor: polciak » 23 sie 2018, o 05:14

Mi na szczęście w miarę szybko pomogły tabletki cynkowe

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 28 sie 2018, o 07:28

Wiesz krem kremem, ale co stosujesz do mycia? :) bo ja jak się przerzuciłam na taką emulsję micelarną cetaphil em to o wiele lepiej skóra się prezentuje, trądzik się sporo zmniejszył, nie mam podrażnień. Skóra jest dokładnie oczyszczona. To dermokosmetyk więc do kupienia w aptece :) moim zdaniem warto

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 27 paź 2018, o 19:31

A moze zamiast kremow sprobuj pojsc na zabieg oczyszczajacy ? Ja wykonywalam takie w instytucie kosmetyki i medycny estetycznej z alex cosmetic i mozesz sobie na ich facebooku nawet zobaczyc, ze efekty sa niesamowite :)

Nygusia
Świeżynka

Post autor: Nygusia » 29 paź 2018, o 15:54

Jeśli chodzi o kremy do twarzy to na pewno znajdziesz je na Kontigo. To najlepsza strona, a zarazem sklep internetowy z kosmetykami. Śmiało mogę zostawić taką opinię ponieważ mają tam świetne ceny.

Evan
Świeżynka

Post autor: Evan » 31 paź 2018, o 11:32

A może leki bez recepty? Ostatnio znalazłam wpis na stronie i zastanawiam się czy będzie to dobre rozwiązanie. Porównywane są tam właśnie te produkty i chciałabym się dowiedzieć, czy one są rzeczywiście skuteczne. Macie z tym jakieś doświadczenie?

zenka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zenka » 12 wrz 2019, o 19:25

Skutecznie radzi sobie z takimi problemami medycyna estetyczna, zerknij na Magiczna Klinikę, umów się na konsultacje i razem z lekarzem obierz drogę i zabieg, jaki Cię zadowoli

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”