Jak urządzić sypialnię?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
rusal
Świeżynka

Re: Jak urządzić sypialnię?

Post autor: rusal » 25 paź 2018, o 14:51

Jeżeli zależy nam na oryginalnym urządzeniu sypialni to przede wszystkim musimy się skupić na dodatkach, to one tak naprawdę bardzo wpływają na postrzeganie danego pomieszczenia. Ja polecam poduszki, mi się bardzo podobają i wydaje mi się, że każdemu przypadną do gustu.

oleszka
Świeżynka

Post autor: oleszka » 29 paź 2018, o 10:42

A jakie macie oświetlenie w sypialni? Ciepłe światło w małych lampkach, czy coś dużego? Mam mega dylemat pomiędzy trzeba lampami na i nie wiem czy pozostać przy dużym kloszu na środku, czy jednak jakichś małych lampkach przy ścianach

Nygusia
Świeżynka

Post autor: Nygusia » 29 paź 2018, o 15:56

Bardzo chciałabym mieć granatowe ściany i złote dodatki.

Nikolll
Świeżynka

Post autor: Nikolll » 31 paź 2018, o 14:54

W sypialni są bardzo ważne też dodatki jak np poduszki dekoracyjne które no dodają tego stylu sypialni. U mnie w domu jest sporo poduszek dekoracyjnych które na pewno w jakimś tam stopniu dodają ciepła wnętrzu.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 31 paź 2018, o 21:59

Nas czeka remont sypialni i powiem szczerze, że odrobinę mnie to przerasta, ponieważ nie spodziewałam się, że będzie tyle do zrobienia. Na szczęście optymistycznie nastawia mnie myśl, że później wszystko już będzie ładnie i pięknie zrobione. Wiecie, jaki mam pomysł na ożywienie wnętrza? Zdecyduję się na jakąś fajną fototapetę.

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 25 lis 2018, o 19:18

w sypialni dużą rolę odgrywa rowniez oswietlenie. W tej kwestii warto skontaktowac sie z ospelem, bo mają spory wybor osprzetu elektrycznego. Mnie sie podoba takie swiatlo z mozliwoscia zmiany jego natezenia :)

kajazda7
Świeżynka

Post autor: kajazda7 » 14 gru 2018, o 13:41

Urządzając sypialnie warto pamiętać o poszewkach na poduszki 40x40 https://www.bertonihome.com/category/poszewki-na-poduszki moim zdaniem same poszewki na poduszki potrafią sporo zmienić w wystroju sypialni

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 14 gru 2018, o 15:41

Kazdy element jest ważny. Wiadomo ze jeden mniej, drugi bardziej, ale kazdy ma znaczenie, bo wszystko ma tworzyc spojna calosc. Mnie sie podobaja sypialnie urzadzone na styl tej kolekcji z salonów agata, z jednej strony bardzo eleganckie, ale ta elegancja jest po prostu "spokojna", wycisza czlowieka po calym dniu pracy.

Wera_1
Świeżynka

Post autor: Wera_1 » 9 lut 2020, o 21:00

Jesli chodzi o dodatki, to warto zwrócic uwagę na jakies fajne lampy! Polceam https://luxar.com.pl/
Maja pieken designerskie oswietlenie, bardzo funkcjonalne i swietne ceny. Ja korzystalam przy aranzacji mojego nowego mieszkania :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”