Zakup domu

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
otulona
Świeżynka

Zakup domu

Post autor: otulona » 9 sie 2018, o 15:35

Witajcie Kochane, czy na forum jest jakaś mama z Katowic? Szukamy z mężem spokojnej pięknej zacisznej dzielnicy, takiego miejsca gdzie będę bezpiecznie czuła się z moją 5 miesięczną Natalką. Znalazłam kilka fajnych miejsc w internecie, ale czułabym się spokojniejsza przy wyborze jakby ktoś coś mi polecił. Obecnie mieszkamy z teściami w Miasteczku Śląskim,ale ze względu na pracę męża planujemy zakupić dom bliżej jego pracy, aby stęskniony tatuś miał do nas bliżej
Liczę na Was mamuśki

Nenesis
Świeżynka

Re: Zakup domu

Post autor: Nenesis » 9 sie 2018, o 16:24

Ja również szukam takiego miejsca więc będe wdzięczny za wszystkie wypowiedzi :)

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 20 sie 2018, o 10:35

Moim zdaniem warto wziąć ze sobą fachowca, który pomoże ustalić stan domu i to ile trzeba będzie w niego zainwestować. Moi rodzice ostatnio swój stary dom przerabiali, ale z pomocą fachowców. Póki co, trwa wyburzanie ścian.

otulona
Świeżynka

Post autor: otulona » 20 sie 2018, o 21:46

otulona pisze:
9 sie 2018, o 15:35
Witajcie Kochane, czy na forum jest jakaś mama z Katowic? Szukamy z mężem spokojnej pięknej zacisznej dzielnicy, takiego miejsca gdzie będę bezpiecznie czuła się z moją 5 miesięczną Natalką. Znalazłam kilka fajnych miejsc w internecie, ale czułabym się spokojniejsza przy wyborze jakby ktoś coś mi polecił. Obecnie mieszkamy z teściami w Miasteczku Śląskim,ale ze względu na pracę męża planujemy zakupić dom bliżej jego pracy, aby stęskniony tatuś miał do nas bliżej
Liczę na Was mamuśki
Co sądzicie o domach w Katowicach, osiedle Sielanka moim zdaniem bajka :)

rolkaa
Świeżynka

Post autor: rolkaa » 22 sie 2018, o 20:20

Na nikiszowcu są bardzo ładne mieszkanka i piękna okolica :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”