Medyczna marihuana a kosmetyki

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
DobraMama
Forumowiczka

Medyczna marihuana a kosmetyki

Post autor: DobraMama » 13 lip 2018, o 10:22

Gdzie mogę znaleźć produkty z medyczną marihuaną ? Słyszałam ,że ma szerokie zastosowanie nie tylko w leczeniu. Ktoś coś słyszał?

Anastazja
Forumowiczka

Re: Medyczna marihuana a kosmetyki

Post autor: Anastazja » 13 lip 2018, o 21:25

Jeżeli chodzi o kosmetyki na bazie medycznej marihuany to chyba jest to co raz częsciej spotykane zjawisko. Dzięki zastosowaniu medycznej marihuany w przemyśle możemy uwydatniać wiele rzeczy.

J4dw18
Świeżynka

Post autor: J4dw18 » 18 lip 2018, o 13:15

O kosmetykach na bazie marihuany nie słyszałam ale to że ma ona właściwości lecznicze i produkuje się na jej bazie np olejki przeciwbólowe to owszem. Szkoda że marihuana jako używka ma tak złą opinię mimo że jest chyba mniej szkodliwa niż alkohol.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 23 lip 2018, o 09:03

Tak to prawda jest wiele ciekawych kosmetyków na bazie medycznej marihuany, ja jednak zainteresowałam się ostatnio bardzo ciekawym tematem jakim jest własna produkcja kosmetyków, jak? na necie znajdziecie naprawdę bardzo dużo ciekawych przepisów dotyczących np szamponów. Można wyprodukować naprawdę dobrej jakości szampon o właściwosciach przeciw zapalnych.

Beatris
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beatris » 23 lip 2018, o 10:16

Chyba tylko wyznaczone apteki mogą taką marihuanę sprowadzać.

J4n1na6
Świeżynka

Post autor: J4n1na6 » 30 lip 2018, o 13:26

Na pewno ma działanie przeciwbólowe i rozluźniające mięśnie więc nie wydaje mi się żeby miało to jakieś zastosowanie w kosmetyce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”