Stoisko na targach - prośba o radę

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
patryk44
Świeżynka

Stoisko na targach - prośba o radę

Post autor: patryk44 » 12 lip 2018, o 15:13

Cześć. Piszę do Was z pytaniem, może mi coś doradzicie. Niedługo wybieram się na targi z moją małą firmą produkującą zdrowe soki. Jest to mój pierwszy raz i szukam jakiejś firmy, która zajęłaby się moim stoiskiem – by było fajnie zorganizowane i przyciągało wzrok. Jest kilka firm w necie, czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

rasem
Świeżynka

Re: Stoisko na targach - prośba o radę

Post autor: rasem » 13 lip 2018, o 10:26

Hej, ja również wybieram się firmą na targi. :) Przyłączam się do tematu. :)

patryk44
Świeżynka

Re: Stoisko na targach - prośba o radę

Post autor: patryk44 » 16 lip 2018, o 10:48

patryk44 pisze:
12 lip 2018, o 15:13
Cześć. Piszę do Was z pytaniem, może mi coś doradzicie. Niedługo wybieram się na targi z moją małą firmą produkującą zdrowe soki. Jest to mój pierwszy raz i szukam jakiejś firmy, która zajęłaby się moim stoiskiem – by było fajnie zorganizowane i przyciągało wzrok. Jest kilka firm w necie, czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
A co myślicie o tej firmie?
https://www.adsystem.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”