Budowa domu

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Re: Budowa domu

Post autor: bratkows_ka » 24 wrz 2018, o 08:04

Dziewczyny, a co będzie najlepsze na alejki w ogrodzie? Planuję wysypać je żwirem, koleżanka z kolei ma go u siebie i wygląda to naprawdę bardzo elegancko :)

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 26 wrz 2018, o 10:37

Ja jestem juz po budowie domu i powoli sie wprowadzam :) troche żałuję że nie skorzystałam z oferty na projekt domu z firmy MG Projekt. Jest to bardzo profesjonalna pracownia architektoniczna z bardzo pokaźnymi rabatami, więc jeżeli jeszcze nie wybrałeś wykonawcy to polecam Ci sie zapoznać. Nie żebym nie była zadowolona z domu postawionego przez inną firmę, ale perspektywa ich promocji do mnie przemawia :)

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 10 paź 2018, o 02:06

Budowa domu to duże przedsięwzięcie, trzeba wszystkiego dopilnować na własną rękę. Jakbycie byli na etapie wyboru stolarki okiennej i drzwiowej, to drutex warto mieć na uwadze. Mają nowoczesne produkty, bardzo dobre jakościowo, ale oferują przystępne ceny. Warto stawiać na polskich producentów, sprzedają też rolety zewnętrzne nakładane i adaptacyjne.

Bertek
Świeżynka

Post autor: Bertek » 11 paź 2018, o 15:14

Najpierw trzeba zacząć od wyboru projektu z którego skorzystamy budując. Ja zaufałem projektowi który kupiłem, gdyż dom urzekł mnie swoją prostotą oraz genialnym rozplanowaniem przestrzeni wewnątrz. Myślę że jest skrojony idealnie pode mnie.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 12 paź 2018, o 12:05

Podczas budowy domu na pewno przyda Ci sie dobry producent przewodów, którymi przeprowadzisz instalacje w domu, ja również będę sie zaopatrywac tutaj w kilka gumowych przewodów które bedę mogła wmurować w ściane z kablami instalacji elektrycznej. Jest ot bardzo ciekawa oferta która mnie bardzo zainteresowała.

rypka
Świeżynka

Post autor: rypka » 13 paź 2018, o 15:32

My musieliśmy aż dwa razy zmieniać ekipę budowlaną! Ciśnienie mi skacze jak to sobie przypominam

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 16 paź 2018, o 10:38

Co do budowy domu to na pewno warto będzie zainteresować sie kupnem na własność takich rzeczy jak drabiny oraz rusztowanie, pożyczać sprzet jest cięzko i zazwyczaj mozna nieźle popłynąc na uszkodzeniach które mogą powstać.

Marta66
Świeżynka

Post autor: Marta66 » 23 paź 2018, o 12:13

Przy okazji tego tematu, może ktoś mógłby polecić mi jakiegoś dobrego projektanta? Najlepiej jeśli będzie się też specjalizował w aranżacji biur itp. :)

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 24 paź 2018, o 16:11

Przy budowie domu trzeba też pamiętać o trwałych rurach kanalizacyjnych, to dość ważny element. Od siebie polecam rury PVC z Wiplast, są naprawdę wytrzymałe i ten producent ma je w dobrej cenie. A realizują zamówienia szybko i bez problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”