Budowa domu

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Re: Budowa domu

Post autor: bratkows_ka » 24 wrz 2018, o 08:04

Dziewczyny, a co będzie najlepsze na alejki w ogrodzie? Planuję wysypać je żwirem, znajomy mi polecił dobrą firmę, która się zajmuje dostarczaniem kruszyw - https://www.cemex.pl/kopalnie-kruszyw-cemex-polska.aspx, a koleżanka z kolei ma go u siebie i wygląda to naprawdę bardzo elegancko :)

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 26 wrz 2018, o 10:37

Ja jestem juz po budowie domu i powoli sie wprowadzam :) troche żałuję że nie skorzystałam z oferty na projekt domu z firmy MG Projekt Jest to bardzo profesjonalna pracownia architektoniczna z bardzo pokaźnymi rabatami, więc jeżeli jeszcze nie wybrałeś wykonawcy to polecam Ci sie zapoznać. Nie żebym nie była zadowolona z domu postawionego przez inną firmę, ale perspektywa ich promocji do mnie przemawia :)

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 10 paź 2018, o 02:06

Budowa domu to duże przedsięwzięcie, trzeba wszystkiego dopilnować na własną rękę. Jakbycie byli na etapie wyboru stolarki okiennej i drzwiowej, to drutex warto mieć na uwadze. Mają nowoczesne produkty, bardzo dobre jakościowo, ale oferują przystępne ceny. Warto stawiać na polskich producentów, sprzedają też rolety zewnętrzne nakładane i adaptacyjne.

Bertek
Świeżynka

Post autor: Bertek » 11 paź 2018, o 15:14

Najpierw trzeba zacząć od wyboru projektu z którego skorzystamy budując. Ja zaufałem projektowi który kupiłem na stronie projekty domów gdyż dom urzekł mnie swoją prostotą oraz genialnym rozplanowaniem przestrzeni wewnątrz. Myślę że jest skrojony idealnie pode mnie.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 12 paź 2018, o 12:05

Podczas budowy domu na pewno przyda Ci sie dobry producent przewodów http://www.kuma.pl/ taki jak ten którymi przeprowadzisz instalacje w domu, ja również będę sie zaopatrywac tutaj w kilka gumowych przewodów które bedę mogła wmurować w ściane z kablami instalacji elektrycznej. Jest ot bardzo ciekawa oferta która mnie bardzo zainteresowała.

rypka
Świeżynka

Post autor: rypka » 13 paź 2018, o 15:32

My musieliśmy aż dwa razy zmieniać ekipę budowlaną! Ciśnienie mi skacze jak to sobie przypominam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”