Kosmetyki naturalne sklep

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
toskowa
Świeżynka

Kosmetyki naturalne sklep

Post autor: toskowa » 4 lip 2018, o 12:40

Słuchajcie dziewczyny zdecydowałam, że chcę zmienić swoją pielęgnację na bardziej naturalną, chodzi o kosmetyki naturalne sklep. Może mogłybyście mi polecić jakieś miejsca w sieci, gdzie mogę kupić takie rzeczy, głównie zależy mi na dobrych jakościowo produktach do twarzy. A może polecicie jakieś konkretne kosmetyki ekologiczne??? byłabym wdzięczna :)

fiszerowa
Forumowiczka

Re: Kosmetyki naturalne sklep

Post autor: fiszerowa » 5 lip 2018, o 19:11

Sprawdź sobie ofertę dostępną na kosmetykinaturalne24.pl. Ja co prawda jeszcze nie miałam okazji robić zakupów w tym sklepie, ale poleciła mi go koleżanka. Mają naprawdę szeroki wybór, więc powinnaś znaleźć coś dla siebie. Co do polecenia konkretnego kosmetyku, jest mi ciężko odpowiedzieć, ponieważ nie wspomniałaś jaki masz typ cery?

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 6 lip 2018, o 13:23

Moim zdaniem warto włączyć do swojej codziennej pielęgnacji cery takie produkty, one bardzo pozytywnie wpływają na kondycję skóry. Odkąd używam kosmetyków naturalnych nie mam problemu z niedoskonałościami, cera wygląda lepiej, jest nawilżona i promienna. Pamiętajcie też o filtrach ochronnych przed słońcem.

muminka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: muminka » 6 lip 2018, o 14:35

Ja kupuję naturalne wegańskie kosmetyki bezpośrednio u producenta, są po prostu rewelacyjne dla skóry, odkąd ich używam nie mam z nią żadnych problemów, nie nękają mnie uczulenia ani podrażnienia.

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 17 lip 2018, o 13:18

Jeżeli chodzi o kosmetyki to mnie ostatnio zaciekawiła możliwosć produkcji domowej np szamponów. Przepisów na necie jest co nie miara, większość opiera się na rozpuszczalniku kosmetycznym, który nie dość ze jest przeciw zapalny to w dodatku można dostać go w bardzo ciekawych pojemnościach od 0,5 do 5l. Warto się nad tym zastanowić.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 18 lip 2018, o 14:47

Ja naturalne kosmetyki zamawiam w sieci, jest taniej i mają większy wybór zazwyczaj. No i nie lubie chodzić po sklepach więc to wygodniejsze też. Na kontigo mają fajny wybór, warto sprawdzić.

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 2 sie 2018, o 14:12

W sieci jst po prostu taniej. Jeśli masz coś konketnego już upatrzone to zamawiaj śmiało ;)

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 5 sie 2018, o 21:43

Tak, ale jednak jesli chodzi o kosmetyki to trzeba byc dwa razy bardziej ostroznym, bo jednak chodzi o cere, a nie zawsze jest tak, ze dokladnie to co producent deklaruje na froncie etykiety potwierdza sie pozniej w skladzie. Wiele razy juz tak sie nacielam i za kazdym razy tylko odbijalo sie to na moim tradziku ;/ Tak czy inaczej teraz stosuje tylko dermokosmetyki za rada zreszta mojego dermatologa. Sa chyba najbezpieczniejsze i przebadane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”