Problemy alkoholowe

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?
skawe
Świeżynka

Re: Problemy alkoholowe

Post autor: skawe » 8 gru 2018, o 11:07

mój mąż kiedyś miał takie problemy, na szczęście w miarę wcześnie zaczął ćwiczyć i wszystko wyszło ok

agatha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agatha » 3 sty 2019, o 12:13

A próbowałeś poszperać w Rankingu ośrodków terapii? Jest to stronka, na której skupione są najlepsze punkty pomocy dla osób z uzależnieniem. Znajdziesz je bez problemu bo podzielone są na województwa. Każdy punkt jest szczegółowo opisany, co ułatwia wybór najlepszego miejsca. Sama korzystałam z tej stronki, gdy szukałam pomocy dla swojego taty. Naprawdę pomogli.

pieknyolek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: pieknyolek » 21 sty 2019, o 14:25

Pamiętaj o tym, że każda kobieta musi czuć się piękna, to pomaga. Najlepiej działa kupno biżuterii np. kolczyki. Najładniejsze znajdziesz na https://www.bizuteriapiotrowski.pl/kolczyki-srebrne. Nie bój się być piękną !

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 9 lut 2019, o 06:58

Z alkoholizmem mierzę się od lat w mojej rodzinie. Brat już nie pije, ale alkoholikiem się jest przez całe życie. Terapia dla alkoholików to czasem konieczność, ale trzeba w końcu po nią sięgnąć. Z mojego punktu widzenia mogę powiedzieć, że dobre ośrodki są na stronie Ranking ośrodków terapii Brat leczył się miesiąc, a my jako rodzina uczestniczymy do dziś w spotkaniach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama samotna”