Najlepsze konto osobiste

Trudne chwile, czyli jak oswoić malucha z nową sytuacją? Wybieramy żłobek - czym się kierować, na co zwracać uwagę? A może jednak niania? Maluch pod opieką dziadków - czyli zapobiegamy rozpieszczaniu.
Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Najlepsze konto osobiste

Post autor: henke » 10 cze 2018, o 11:22

szukam najlepszego konta osobistego na rynku, zależy mi na niskich kosztach utrzymania i na dostępie do niego przez internet, czy możecie polecić mi jakieś fajne oferty?

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: Dariana » 15 cze 2018, o 07:03

henke pisze:
10 cze 2018, o 11:22
szukam najlepszego konta osobistego na rynku, zależy mi na niskich kosztach utrzymania i na dostępie do niego przez internet, czy możecie polecić mi jakieś fajne oferty?
Jeśli chcesz załozyć sobie najtańsze konto to polecam konto w nest banku - konto jest zupełnie darmowe

Jeszcze niezła promocje ma konto w Milenium bank - przy załóżeniu mozęsz dostać 150 zł.
Jest darmowe jeśli spełnisz 2 warunki
1 transakcje w miesiącu
na konto będzie wpływało min 1000 zł miesięcznie

Beatris
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beatris » 24 lip 2018, o 19:05

Ja po wielu latach korzystania z mBanku, niedawno zmieniłam na Nest Bank. Teraz mam konto za faktyczne 0 zł za podstawowe usługi na rachunku.

kulikuli
Świeżynka

Post autor: kulikuli » 9 sie 2018, o 22:55

Mi ciężko jest wybrać najlepsze, bo są dobre na rynku, ale teraz mogę polecić np Toyota Bank, bo mają (mieli w sumie) bardzo fajną ofertę na zwroty za paliwo - tankuj korzyści, co patrząc na to jak wygląda np opłata paliwowa, jest bardzo korzystne, bo dawało do 600 zł rocznie.

martynecka
Świeżynka

Post autor: martynecka » 10 sie 2018, o 09:44

Część kont osobistych ma opłaty za prowadzenie równe 0 zł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama wraca do pracy”