Zdrowa skóra

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
kasiasobol
Świeżynka

Re: Zdrowa skóra

Post autor: kasiasobol » 20 lip 2018, o 14:26

Nawilżanie!! :) Trzeba pić dużo wody, a dodatkowo jeszcze balsamuję skórę codziennie

elizka96
Świeżynka

Post autor: elizka96 » 26 lip 2018, o 16:25

Ja specjalnie aby poprawić kondycję swojego biustu zakupiłam napinające serum Longue Vie Buste Guinot. Dowiedziałam się o nim i liczę że zapewni ono dobry efekt dla skóry na biuście.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 10 sie 2018, o 10:14

Przyznam wam szczerze, że ja przez długi czas nie dbałam o swoją cerę. Zaczęły pojawiać mi się przebarwienia na twarzy i dopiero wtedy zaczęłam szukać kosmetyków, które pomogą zniwelować mi te objawy. Nieocenione okazały się kosmetyki z arkana. Jakość jest adekwatna do ceny. Nigdy nie stosowałam lepszych kosmetyków.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 17 sie 2018, o 06:24

Jeśli masz suchą skórę - przetestuj balsamy z tej firmy magvita. Magivta ma w ofercie balsamy, których głównym składnikiem jest olej kokosowy oraz naturalne aromaty kwiatowe. Olej jest stłoczony na zimno z kokosów z Fidżi, jest więc bogaty w antyoksydanty i witaminę E. Dzięki niemu zregenerujesz, nawilżysz i odżywisz skórę.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 20 sie 2018, o 10:59

Ja o swoją skórę dbam stosując peelingi i inne podobne zabiegi. Kupuję tylko markowe, dobre kosmetyki w drogeriach internetowych i jak na razie, bardzo podoba mi się moja cera :D

wiosnak
Świeżynka

Post autor: wiosnak » 22 sie 2018, o 11:34

też pamiętam codziennie o balsamowaniu skóry oraz piję 2 litry wody! zauważyłam, że dzięki temu moja skóra jest bardziej nawilżona, a kiedyś była strasznie sucha

primrose
Świeżynka

Post autor: primrose » 23 sie 2018, o 14:28

Moja skóra wygląda zdrowo dzięki temu, że codziennie pamiętam o nakładaniu filtru przeciwsłonecznego na twarz i całe ciało. Nie lubię się opalać, a tym bardziej mieć skóry o różnym stopniu opalenizny, więc chronię się poprzez używanie takich kosmetyków jak Bioderma Photoderm. Kupuję wyłącznie fotostabilne filtry, bo mają potwierdzoną skuteczność ochrony przed promieniami UV.

AnaKacz4
Świeżynka

Post autor: AnaKacz4 » 31 sie 2018, o 10:47

Tak - to fakt - skóra jest zupełnie inna w momencie, w którym jemy właściwe produkty. A jeśli już o skórze mowa - to co myślicie o depilacji laserowej? Zawsze mnie interesował ten temat i chciałabym spróbować, jakie efekty może przynieść taka depilacja :)

sweater
Świeżynka

Post autor: sweater » 2 wrz 2018, o 22:13

Zdrowa skóra odzwierciedla zdrowy organizm ;) A najważniejsze jest paliwo jakie do niego wlewamy ;) Pamiętajcie, że zdrowa żywność nie boli, a wręcz często jest pyszniejsza, od tych wszystkich tłustych i posłodzonych nadmiernie produktów.

jesscaba
Świeżynka

Post autor: jesscaba » 7 wrz 2018, o 14:47

Ważna jest dieta, aktywność fizyczna oraz konsultacja z lekarzem. Według mnie warto zrobić kontrolne badania, sprawdzić czego nasz organizm ma za dużo a czego za mało. Dieta bogata w warzywa i wodę, a do tego ruch na 100% wpłynie pozytywnie na skórę i jej poprawę!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”