Zdrowa skóra

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Zdrowa skóra

Post autor: kametr » 16 maja 2018, o 07:59

Zimą mam bardzo często problemy z utrzymaniem zdrowego wyglądu skóry. Często jest przesuszona, szara i wygląda na zmęczoną. Czy wy też tak macie? Może zasugerujecie jakieś rozwiązania, które pomogą zadbać o jej wygląd?

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Zdrowa skóra

Post autor: henke » 16 maja 2018, o 10:01

Czy ja wiem czy brak słońca.... Wszędzie dermatolodzy piszą, ze właśnie słonce sprawia, że skóra szybciej się starzeje, szybciej się przesusza i wyglada na starszą niż jest w rzeczywistości. Dla młodego wyglądu powinno się codziennie uzywać odpowiednich filtrów.

Jeśli chodzi o zabiegi odżywiające skórę to polecam poczytać sobie o osoczu bogatopłytkowym:
http://depilacjalaserem.info.pl/co-to-j ... oplytkowe/
Zabiegi daja bardzo dobre rezultaty.

AlicjaK
Świeżynka

Post autor: AlicjaK » 18 maja 2018, o 11:59

Ja sugeruję jeść dużo owoców i warzyw. Dieta w pochodzące z nich witaminy przynosi zadziwiające rezultaty nie tylko dla ładnej skóry, ale też zdrowia całego organizmu. Na zimowe zmęczenie powinna wystarczyć.

Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 18 maja 2018, o 19:52

tak jak mowi AlicjaK duzo owocow i warzyw by uzupelnic niedobory witamin i minerałów oraz kup sobie w aptece balsam cetaphil https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ by ladnie nawilzyc skore

darkaa
Świeżynka

Post autor: darkaa » 30 maja 2018, o 07:43

Jak najbardziej zgadzam się z osobami, które uważają, że dieta ma wpływ na skórę :) Ja od kiedy korzystam z takich stron jak https://lemonia.pl i zamawiam sobie do domu różne pyszne, a przy okazji zdrowe i naturalne produkty widzę poprawę. Skóra nie jest taka szara, zmęczona a co najważniejsze ja czuję się dużo lepiej :)

Sasza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Sasza » 6 cze 2018, o 17:31

Na naszą skórę,cerę ma wpływ zarówno dieta,jak i słońce,ale przede wszystkim kosmetyki jakie stosujemy każdego dnia.Warto pamiętać by były one jak najlepszej jakości,na bazie naturalnych składników.Takie kosmetyki można znaleźć na http://zechsal.pl/
Mamy możliwość wyboru szamponów,masek,peelingów,balsamów a nawet dezodorantów na bazie naturalnego magnezu.Dezodorant magnezowy sprawdza się w każdej sytuacji,jest bezpieczny i odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.Jest wydajny,bez substancji zapachowych i dodatku aluminium.

fipliz
Świeżynka

Post autor: fipliz » 9 cze 2018, o 18:34

Wydaję mi się, że możesz pomyśleć o maseczke Gold Detox od Bielendy. Wystarczy wczytać się w opis na niej... i przyznam szczerze, że faktycznie działa, oznaki zmęczenia i stresu są mniejsze, skóra ma lepszy kolor, taki świeższy i zdrowszy a przy tym sama maseczka dobrze detoksykuje skórę ;)

botle
Młodsza Forumowiczka

Post autor: botle » 21 cze 2018, o 08:12

A najgorzej ze te efekty "pozimowe" przenosza się tez na wyglad skory wiosna, a jesli sie o to nie zadba to i to sie moze ciagnac nawet latem... a jak wiadomo latem raczej kazda z nas chcialaby wygladac po prostu swieżo i zdrowo. Ostatnio czytałam że Panie coraz czesciej chwalą sobie wlasnie glownie po zimowych okresach ta karboksyterapią https://www.wbienkowski.pl/kosmetologia ... o-therapy/ ktorej zadaniem jest stymulcja tkanek skory, ożywienie ich i regeneracja

Awatar użytkownika
bronka
Świeżynka

Post autor: bronka » 27 cze 2018, o 10:50

Odpowiednie nawadnianie organizmu przekłada się na nawadnianie skóry - kiedyś w to nie wierzyłam i mało piłam, a gdy to zmieniłam, faktycznie skóra wygląda zdrowiej. Dbam o to, by w domu nie zabrakło mi produktów na oczyszczanie i stosuję na przemian mleczka, toniki, maski, w zależności, ile mam czasu na poranną i wieczorną pielęgnację. Staram się też nie męczyć skóry pełnym makijażem ani nieodpowiednio dobranymi ciuchami do pogody. Używam też kremów dostosowanych do danej części ciała, nie ma tak, że mam jeden krem na wszystko ;)

emilon9
Świeżynka

Post autor: emilon9 » 28 cze 2018, o 17:57

Wydaje mi się że to wszystko kwestia diety, Jeśli dbasz o to, co jesz, to ciało i skóra się odwdzięczą ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”