Zdrowa skóra

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
amika
Świeżynka

Re: Zdrowa skóra

Post autor: amika » 11 wrz 2018, o 12:22

Dokładnie, grunt to zdrowe odżywianie i picie dużej ilości wody.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 5 lis 2018, o 14:08

Warto również stosować kąpiele z płatkami magnezowymi. Magnez ma bardzo pozytywny wpływ na skórę. Nawilża, przyspiesza gojenie ran. Jest skuteczny w takiej formie także przy np. egzemie czy trądziku.

Ewka12
Świeżynka

Post autor: Ewka12 » 19 lis 2018, o 19:19

Najlepiej dużo wody by ją nawadniać, od czasu do czasu jakieś peelingi i ja codziennie staram się smarować olejkiem bio oil, bo wcześniej miałam bardzo brzydką, suchą skórę i dopiero po zastosowaniu jego znacznie mi się poprawiła, nawilżyła, a nawet wrócił koloryt skóry.

ada123
Świeżynka

Post autor: ada123 » 30 lis 2018, o 11:27

Też zawsze pamiętam o regularnym balsamowaniu ciała, aby skóra była w pełni nawilżona. Do tego staram się pić dużo wody w ciągu dnia i widzę znaczną poprawę w kondycji mojej skóry.

justa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: justa » 27 lis 2019, o 12:53

AnaKacz4 pisze:
31 sie 2018, o 10:47
Tak - to fakt - skóra jest zupełnie inna w momencie, w którym jemy właściwe produkty. A jeśli już o skórze mowa - to co myślicie o depilacji laserowej? Zawsze mnie interesował ten temat i chciałabym spróbować, jakie efekty może przynieść taka depilacja :)
Nie masz się nad czym zastanawiać :) Teraz jest na to najlepszy czas, zdążysz przed latem ;) Dla mnie to była najlepsza decyzja, po serii zabiegów w salonie Mariposa tu macie link https://www.depicare.pl/ mam gładkie całe nogi. Na prawdę jest to ogromna wygoda, jak to dobrze, nie używać co drugi dzień golarki ;)

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 9 gru 2019, o 16:16

mi i mojej koleżance bardzo pomagają zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed są one wykorzystywane i zalecane w klinikach odnowy oraz SPA. W połączeniu z rozmaitymi zabiegami kosmetycznymi np. peelingi przyczyniają się do poprawy kondycji skóry oraz odnowy naskórka. polecam :D

fipliz
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fipliz » 31 gru 2019, o 17:47

Bardzo fajnie na skórę działa olejek do ciała z konopią i olejem cacay od Bielendy z serii Japan Beauty. Najlepszy dla mnie jest właśnie ten regenerujący, skóra widocznie jest odżywiona, wygładzona i taka bardziej elastyczna. Warto podkreślić, że zawarte w oleju cacay kwasy tłuszczowe mają silne działanie przeciwstarzeniowe a chyba nie trzeba nikomu mówić, że młoda skóra = zdrowa skóra (najczęściej, ale nie zawsze:P)

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 13 lut 2020, o 21:36

Mi mój dermatolog przepisał ostatnio świetną maść na moje problemy skórne, jedyna trudność była taka, że to był lek rrobiony na receptę a już niewiele aptek ma taką możliwość, dobrze, że jeszcze DOZ mają do tego zaplecze

Kate78Kate
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kate78Kate » 19 lut 2020, o 14:12

Razem z siostrą założyłyśmy mała firmę gdzie robimy własne kremy, mydła, kule do kąpieli, balsamy, peelingi a nawet w naszej ofercie jest naturalna pasta cukrowa do depilacji z bawełnianymi plastrami. Od nowego roku mamy nową linię kosmetyków z dodatkiem złota. Dość długo zajęło nam znalezienie odpowiedniego dostawcy bo wiadomo, musiało być to złoto w 100% bezpieczne - kosmetyczne. Polecono nam firmę z Krakowa https://edan.krakow.pl/pl/, która oferuję sprzedaż złota kosmetycznego i jadalnego - lepiej nie mogliśmy trafić:)

justa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: justa » 27 lut 2020, o 15:18

Depilacja laserem to super sprawa! Ja jestem mega zadowolona po depilacji nóg w salonie Mariposa w Warszawie, na prawdę nogi gładziutkie. A jaka to wygoda :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”