Jakie schody do domu?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Belch
Forumowiczka

Jakie schody do domu?

Post autor: Belch » 8 maja 2018, o 12:47

Własnie zaczynamy urządzać z mężem nasz nowy dom i zastanawiamy sie jakiego rodzaju schody n piętro wybrać? Mnie najbardziej podobają się jakieś schody nowoczesne, ale nie wiem co na to mój maż. A wy co sądzicie? Jakie schody byście wybrali do swoich domów?

Anastazja
Forumowiczka

Re: Jakie schody do domu?

Post autor: Anastazja » 7 lip 2018, o 10:52

Jak już zdecydujesz się na schody to warto pomyśleć też o kupnie lamp oświetlenia ulicznego, taka lampa oświetlenia ulicznego będzie pieknie wyglądać przed wejsciem do Twojego domu, a poza tym bedzie dawała bardzo dużo światła, dzięki czemu twoje schody będą zawsze dobrze oświetlone i dobrze widoczne nocą.

oska
Młodsza Forumowiczka

Post autor: oska » 15 lip 2018, o 18:35

Przede wszystkim musisz postawić na schody, które będą komponowały się ze stylem, który panuje w twoim wnętrzu. U nas świetnie sprawdzają się nowoczesne schody wewnętrzne. Połączenie drewna i stali nierdzewnej wygląda efektownie i zachwyca naszych gości, szczególnie po odpowiednim zaimpregnowaniu;) Myślę więc ze takie nowoczesne schody wewnętrzne to inwestycja na długie lata

Nitroza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nitroza » 27 sie 2018, o 16:30

Ja proponuję rozważyć schody z kamienia naturalnego. Takie schody przyciągają uwagę i wzbudzają zachwyt. A przy tym są solidne, trwałe i niezwykle eleganckie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”