Szkoła rejonowa to dobry czy zły wybór ?

Wybór odpowiedniej szkoły to nie lada wyzwanie dla wszystkich mam.. W dzisiejszych czasach wybór jest spory -wybór pomiędzy szkołami publicznymi a prywatnymi.. Czym się kierować podejmując tak ważną decyzję? Na co zwracać uwagę? Wszelkie opinie i sugestie na temat szkół..
kundzia
Świeżynka
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2014, o 00:14
Lokalizacja: Gorzeń

Szkoła rejonowa to dobry czy zły wybór ?

Post autor: kundzia » 6 lis 2014, o 00:19

Drogie mamy, wielkimi krokami nadchodzi dzień, kiedy razem z mężem będziemy musieli podjąć decyzję o wyborze szkoły podstawowej dla naszych dzieci. Mieszkamy w Warszawie i w naszej okolicy jest bardzo dużo szkół. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że obowiązuje rejonizacja i to do tych szkół w pierwszej kolejności powinniśmy zapisać dzieci. Jednak znajomi doradzili nam, abyśmy rozejrzeli się za szkołami poza rejonem. Według nich szkoły rejonowe są gorsze. Rzeczy w tym, że nawet nie chodzi o konkretne szkoły tylko o sam fakt, że są to szkoły rejonowe, więc przyjmują byle kogo. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

aktywistka
Świeżynka
Posty: 4
Rejestracja: 5 lis 2018, o 11:07

Re: Szkoła rejonowa to dobry czy zły wybór ?

Post autor: aktywistka » 6 lis 2018, o 15:12

Ja chodziłam do rejonu, siostra do prywatnego gimnazjum - obie skończyłyśmy na Wydziale Prawa i Administracji. Wniosek - moim zdaniem wybór szkoły ma naprawdę niewielkie znaczenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór szkoły -opinie/sugestie”