Kosmetyki dla noworodka

Jak odpowiednio dbać o naszego maluszka? Czyli kąpiel, kosmetyki, proszki do prania - co wybrać? Ząbkowanie - jak je przetrwać? Szczepienia - jakie i kiedy? Chory niemowlak - niepokojące objawy, wizyta u lekarza, leki bez recepty.
attractive
Młodsza Forumowiczka

Kosmetyki dla noworodka

Post autor: attractive » 3 paź 2014, o 14:22

Macie jakąś sprawdzoną markę kosmetyków bezpiecznych i nieuczulających dla noworodka?

Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Re: Kosmetyki dla noworodka

Post autor: Aga_Krk » 25 lip 2016, o 12:13

attractive pisze:Macie jakąś sprawdzoną markę kosmetyków bezpiecznych i nieuczulających dla noworodka?
Ja używam Latopic. Jestem bardzo zadowolona. Kosmetyki są bezpieczne dla dziecka i nie uczulają. Super nawilżają i prawie w ogóle się nie pienią. Naprawdę super! Polecam :)

FRUPO.pl
Młodsza Forumowiczka
Kontakt:

Post autor: FRUPO.pl » 1 cze 2018, o 06:32

Polecam kosmetyki dla noworodka na stronie FRUPO.pl. Znajdziesz tam kosmetyki naturalne i nie tylko.

Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 28 cze 2018, o 09:10

Gdy mój synek przysszedł na swiat i pierwsza warstwa naskórka się złuszczyła byłam pewna ze dodatkowe nawilzenie nie bedzie potrzebne (tak mowili w szpitalu) niestety mały mimo zmian płynów do kąpieli i emolientów dalej miał suchą skóre. Poczytalam i znalazlam informacje ze krem ktorego uzywam dla siebie, nadaje się tez od 1 dnia życia a wiec i dla noworodka :) Zastosowalam na próbę po kąpaniu i juz po kilku dniach znaczna poprawa. Teraz stosujemy go regularnie a synek jest śliczny nawilżony i mięsiutki jak to niemowlak :)

J0ann02
Świeżynka

Post autor: J0ann02 » 29 cze 2018, o 14:15

Jeżeli chodzi o kosmetyki dla noworodka to ja stosowałam dermokosmetyki marki fisher price, nie uczulają i bardzo dobrze nawilżają skórę. Innych nie próbowałam te poleciła mi koleżanka i sprawdziły się bardzo dobrze i byłam bardzo zadowolona.

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 27 lip 2018, o 16:03

Wydaje mi się, że nie ma jednej i sprawdzonej marki kosmetyków. Trzeba wypróbować co Twojemu dziecku będzie pasowało, co się sprawdzi dla jego/jej skóry. U mnie np. do mycia mogliśmy stosować wyłącznie emolienty, natomiast prać tylko w jednej marce proszków - surf. Każdy proszek dla dzieci uczulał i wywoływał podrażnienia (tak, u nas było tak dziwnie!) Do prania naszych, dorosłych ubrań używam od dawna płynu do prania surf, do kolorów i do białego, i akurat u mojego malucha również to one najlepiej się sprawdziły. Do tego piękny zapach i wszystkie plamy zawsze dopierało do pełnej czystości :)

J4n1na6
Świeżynka

Post autor: J4n1na6 » 30 lip 2018, o 14:30

attractive pisze:
3 paź 2014, o 14:22
Macie jakąś sprawdzoną markę kosmetyków bezpiecznych i nieuczulających dla noworodka?
Jeżeli chodzi o hipoalergiczne kosmetyki dla dzieci to zdecydowanie polecam wszelkie produkty marki mustela, sama stosowałam polecałam wszystkim koleżanką i wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Więc jak mam komuś polecić jakąś markę kosmetyków bezpiecznych i nieuczulających dla noworodka do zdecydowanie mustela!

gabrysiasloma
Świeżynka

Post autor: gabrysiasloma » 29 paź 2018, o 10:05

Kosmetyki dla dzieci warto zamawiać przez internet, bo ceny są tam dużo niższe. Ja zamawiam zazwyczaj w internetowej aptece Melissa.

Witkacka
Świeżynka

Post autor: Witkacka » 29 paź 2018, o 19:36

Zazwyczaj wszystkie kremy kupuje na https://kontigo.com.pl/ i jest tam ogromny wybór wszystkich produktów. Sprawdź czy znajdziesz coś tam dla swojego dziecka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i pielęgnacja niemowlęcia”