Garaż

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
Matka_Wariatka
Forumowiczka

Garaż

Post autor: Matka_Wariatka » 11 lip 2018, o 07:57

Remontuje garaż i szukam dobrej firmy która by mi to zrobiła od a do z. Bardziej chodzi mi o samo wstawienie bramy garazowej. Poczytałam na bramy.edu.pl i doszłam do wniosku ze sama tego nie ogarnę i wolę zlecić fachowcom. Polecacie jakichś? Niby mam już na oku jedną firmę ale zawsze warto wysłuchać opinii.

zofialipska
Forumowiczka

Re: Garaż

Post autor: zofialipska » 7 wrz 2018, o 08:18

Mam od nich bramę - na razie działa hehe :D Mój mąż też w tym roku wziął się za garaż bo wiecznie wszystko się w nim "walało" - głownie zabawki dzieci, a dwa samochody stały na podjeździe.... Kupiliśmy regały metalowe, przesegregowaliśmy wszystko od narzędzi po rowery. Te regały bardzo dużo sprzętów męża pomieściły plus jakieś niewielkie zabawki ogrodowe piłki otp, Rowery, rowerki hulajnogi - wszystkie wiszą na ścianach i nagle tyle miejsca odzyskaliśmy że nie tylko samochodem można zaparkować, ale nawet znalazło sie miejsce na spiżarnię :D

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 30 wrz 2018, o 19:36

Takie metalowe regały ułatwiają wiele spraw. Są wysokie więc oszczędzają miejsca, a są tak pojemne że wiele można w nich pomieścić. Nawet tych ciężkich rzeczy bo one są metalowe, solidne

anulkagr2
Świeżynka

Post autor: anulkagr2 » 24 lis 2018, o 04:13

witam. Jeśli chodzi o regały to tadex.com.pl . Zresztą części też. pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”