Jak zaaranżować kuchnię??

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
parysia8
Młodsza Forumowiczka
Posty: 11
Rejestracja: 29 maja 2018, o 19:43

Re: Jak zaaranżować kuchnię??

Post autor: parysia8 » 24 cze 2018, o 09:13

My teraz mamy wszystko w ozdobach mundialowskich. Mój maż z synkiem kupili girlandy wiszące o kształcie piłek i balony oraz słomki z medalionem, typowe na mundial https://godanparty.pl/ Bardzo fajnie to wszystko wygląda, pomimo,ze ja nie lubię oglądać meczy :)

Anastazja
Młodsza Forumowiczka
Posty: 14
Rejestracja: 2 lip 2018, o 14:07

Re: Jak zaaranżować kuchnię??

Post autor: Anastazja » 7 lip 2018, o 15:43

Jeżeli chodzi o aranżację to kuchnie mam już za sobą, teraz przedemną juz tylko aranżacje reszty pokoi. Mam w planie położyć nową wykładzine w salonie i znalazłam już nawet producenta którego opinie podobają mi się najbardziej http://jaan.waw.pl/wykladziny-hotelowe.html Oferta również jest bardzo korzystna, i chyba u nich zamówie sobie właśnie taką wykładzinę.

fiszerowa
Młodsza Forumowiczka
Posty: 14
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:26

Re: Jak zaaranżować kuchnię??

Post autor: fiszerowa » 11 lip 2018, o 21:25

My skorzystaliśmy z pomocy projektanta i nie żałujemy, dzięki takiemu projektowi wykorzystaliśmy każde miejsce w kuchni, przez co jest ona teraz strasznie funkcjonalna. Najbardziej ciesze się ze sprzętów agd, które są zabudowane - wcześniej takich nie mieliśmy. My mamy dokładnie sprzęt marki Candy - użytkujemy od roku i żadnych usterek, serwisów czy reklamacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”