Konsultant ślubny Gdańsk

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Konsultant ślubny Gdańsk

Post autor: henke » 20 lis 2016, o 11:07

Witajcie drogie Panie

Czy któraś z Was miała okazje korzystać z usług jakiegoś konsultanta ślubnego na terenie Gdańska ? Jest dużo różnych firm ale wolałabym usłyszeć od Was opinie na temat konkretnych firm i jakie mniej więcej są ceny ?

Potrzebuję konsultanta ponieważ przez większą ilość czasu będę organizować wesele z zagranicy...

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Re: Konsultant ślubny Gdańsk

Post autor: Dariana » 22 lis 2016, o 10:34

Jeśli mieszkasz za granicą to skorzystanie z usług konsultanta ślubnego faktycnize będzie dla Ciebie o wiele wygodniejszym rozwiązaniem. Sama tak robiłam.Mieszkamy na stałe w Niemczech i nie wyobrażalilśy sobie tak często latać do Polski aby załatwiać sprawy związane ze słubem.

W organizacji wesela pomagały nam Ania i Asia: http://sercadwa.eu/ . Dwie koleżanki , wszystko praktycznie za nas ząłatwiły. Cenowo korzystnie, szczególnie,że dziewczyny miały różne zniżki w wielu firmach .Tak wiec podejrzewam,że jakbym sama organizowała to wesele to kosztowałoby to mnie o wiele więcej.

zaharaja
Świeżynka

Post autor: zaharaja » 12 lut 2018, o 11:34

Bardzo ciekawe :)

domi78
Młodsza Forumowiczka

Post autor: domi78 » 10 lip 2018, o 07:02

Jeżeli faktycznie przebywasz za granicą to skorzystanie z konsultanta ślubnego to dobre rozwiązanie. Od siebie mogę również polecić fachowców od doboru trunków na wesele, którzy pracują w sklepie Dom Szampana. Nie martw się, bo sklep jest także internetowy, więc wszystko możesz obejrzeć przed komputerem. Pierwszy weselny toast będzie udany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”