Telewizja dla dziecka

Podnoszenie główki, obracanie się na boki, chwytanie, siadanie, raczkowanie, wstawanie, pierwsze kroki, gaworzenie, pierwsze słowa - tego wszystkiego uczy się niemowlaczek. Dowiedz się co, kiedy i jak powinien robić?
Umaro
Świeżynka

Telewizja dla dziecka

Post autor: Umaro » 10 gru 2014, o 18:38

Pytanie do mam niemowlaków. Czy pozwalacie swoim dzieciom oglądać telewizję? Staram się tego nie robić, ale zauważyłam, że kiedy oddaje córkę pod opiekę siostry (która też ma córeczkę, ale starszą od mojej o 4 miesiące), to siostra sadza dzieci na kanapie, włącza im telewizor i zaczyna robić swoje. Nie chcę żeby moje dziecko uzależniło się od bajek i uważam, że nie tak powinna wyglądać opieka nad dzieckiem. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Może przesadzam i nie ma w tym nic złego ?

Belch
Forumowiczka

Re: Telewizja dla dziecka

Post autor: Belch » 3 wrz 2017, o 20:34

Oczywiście, że staram sie aby moe dziecko nie oglądało jej wcale lub jak najmniej. Znajduję mu alternatywne rozrywki. Ostatnio w nasze ręce wpadł magiczny dywan, dzięki któremu mój syn ma wiele godzin fantastycznej zabawy, podczas której również się uczy wielu nowych rzeczy. Nie popieram zostawiania dziecka przed telewizorem aby mieć chwile dla siebie. Wolę każdą wolną poświęcać własnie jemu!

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 9 sty 2018, o 21:12

U nas się w domu Upc na żadanie sprawdza - jak mamy na coś ochotę to sobie wybieramy i oglądamy :) albo dla dzieci wybieram jakieś bajki. fajne to jest

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 23 lip 2018, o 20:59

Myśmy ostatnio wzięli pakiet od upc,mamy super szybki internet od upc i płacimy taniej. Dodatkowo jak chcemy maluchowi załączyć tv, to własnie tylko przez internet ogladamy bajki :)

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 17 paź 2018, o 13:52

Jak szukasz dobrego dostawcy internetowego to polecam Ci sie zapoznać z ofertą jaką prowadzi ten serwis panwybierak, jest to porównywarka usługodawców internetu oraz telewizji, Dzięki niemu bez najmniejszego problemu szybko i sprawnie znajdziesz najlepsze możliwe oferty w twojej okolicy. Z Kanałami dla dzieci i mała awaryjnością.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwój niemowlęcia”