Prawnik rozwodowy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Uklod
Świeżynka
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2018, o 19:09

Prawnik rozwodowy

Post autor: Uklod » 10 gru 2018, o 20:53

Witajcie, planuje rozwieść się z moim starym i ostatnio kilka razy mu pogroziłam, nie wziął mnie poważnie aż powiedziałam że szukam prawnika. Teraz on wygraża się że zabierze naszego pieska którego wspólnie wychowujemy od prawie 5 lat.

Uklod
Świeżynka
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2018, o 19:09

Re: Prawnik rozwodowy

Post autor: Uklod » 13 gru 2018, o 11:29

Zastanawiam się nad prawnikiem z kancelarii radca-az, ale nic na ich temat nie wiem, polecicie jakiegoś prawnika od nich?

maksymilian
Świeżynka
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2019, o 11:51

Re: Prawnik rozwodowy

Post autor: maksymilian » 28 maja 2019, o 12:11

W obecnych czasach prawnicy zajmują się nie tylko sprawami karnymi i rozwodami. Świat cały czas się zmienia, pojawiają się nowości i dobry prawnik powinien się z nimi zapoznać. Jedną z takich nowości jest prawo IT. Wydaje mi się, że to bardzo ciekawa branża.

PaźKrólowej
Świeżynka
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2019, o 11:53

Re: Prawnik rozwodowy

Post autor: PaźKrólowej » 14 cze 2019, o 12:03

A skąd jesteś? Bo to przecież najważniejsza sprawa, adwokata warto wybrać z najbliższej okolicy, żeby mieć łatwy kontakt z nim. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicy to polecam ci usługi Kancelarii Adwokackiej Karol Bryś. Ma on biura przy Rynku Nowym - bardzo wygodna lokalizacja. Z jego usług korzystała moja siostra, która mieszka w Toruniu i była z jego usług zadowolona. Rozwód poszedł sprawnie i warunki zostały ustalone po myśli siostry, co nie była takie oczywiste, bo były mąż próbował jak móc coś ugrać. Na szczęście mu się to nie udało i głównie jest to zasługa dobrego adwokata siostry.

Andy
Młodsza Forumowiczka
Posty: 26
Rejestracja: 9 sty 2019, o 09:58

Re: Prawnik rozwodowy

Post autor: Andy » 22 lip 2019, o 12:54

A nie chciałbyś spróbować mediacji, zanim zacznie się sprawa w sądzie? Mediacje są tanie i często okazują się skuteczne, co pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas i nerwy. Jeśli zdecydowałbyś się na mediacje, to polecam ci skorzystać z usług p. radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej, która ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o prowadzenie mediacji. Mi pomogła w sporze z pracodawcą - jest rzeczowa, konkretna, ma ogromna wiedzę i klasę, co w tego typu sprawach ma ogromne znaczenie.

kijekodkaszanki
Forumowiczka
Posty: 33
Rejestracja: 29 sie 2018, o 11:30

Re: Prawnik rozwodowy

Post autor: kijekodkaszanki » 19 gru 2019, o 16:27

Bardzo dobrze kombinujesz, ja też chciałam się godzić, mediować, twierdziłam, że sami się dogadamy a potem na sali rozwodowej mocno się zdziwiłam :( W te pędy gnałam po prawnika, bo by mnie oskubał ze wszystkiego i zrobił winną. Nie umiałam się rzeczowo bronić, emocje wzięły górę. Pomogła mi kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic.

miloo
Młodsza Forumowiczka
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2020, o 19:30

Re: Prawnik rozwodowy

Post autor: miloo » 19 sty 2020, o 18:10

Na pewno dobrze się sprawdzi warszawska Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota. https://www.ap-prawoifinanse.pl/ Mi ta kancelaria bardzo odpowiada, pomogli mi przy trudnej sprawie rozwodowej. Są skuteczni, konkretni, mają dobre podejście do klienta, także mogę im wystawić jak najlepszą opinię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”