Porady prawne - adwokat Wrocław

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?
Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Porady prawne - adwokat Wrocław

Post autor: henke » 13 lis 2016, o 10:17

W dużym skrócie chodzi o prawo rodzinne - cywilne. Nie chcę wchodzić w szczegóły - znacie może jakiegoś adwokata który zajmuje się tymi kwestiami? Najlepiej z Wrocławia lub okolicznych miejscowości.

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Re: Porady prawne - adwokat Wrocław

Post autor: kametr » 16 lis 2016, o 13:49

henke pisze:W dużym skrócie chodzi o prawo rodzinne - cywilne. Nie chcę wchodzić w szczegóły - znacie może jakiegoś adwokata który zajmuje się tymi kwestiami? Najlepiej z Wrocławia lub okolicznych miejscowości.

Nie wiem dokładnie o co chodzi - ale próbowałaś dopytywać na forum prawny? Tam też udzielają się prawnicy, studenci prawa, osoby które już przez podobny problem przechodziły.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 22 cze 2017, o 11:01

Jeśli chodzi o sprawy spadkowe adwokat poradzi sobie na pewno lepiej niż my, wiem bo sama się borykałam z taką sprawą gdzie nie było zgody między spadkobiercami co do podziału spadku. Dopiero kiedy zajął się tym prawnik udało się rozwiązać tą sprawę

arminago
Świeżynka

Post autor: arminago » 5 cze 2018, o 21:25

hej

Matka_Wariatka
Świeżynka

Post autor: Matka_Wariatka » 18 cze 2018, o 08:47

Jeśli chodzi o sprawy rodzinne to znam bardzo dobrą panią prawnik z Wrocławia, Marta Olejnik - Hejne, poszukaj danych na jej stronie http://www.umocowana.pl.

mateusz33
Świeżynka

Post autor: mateusz33 » 18 cze 2018, o 11:35

Tez kiedyś znajomy z Wrocławia opowiadał mi o tej Marcie Olejnik-Hejne. Z tego co mi opowiadał to jest bardzo dobra adwokat i prawie każdą sprawę wygrywa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama samotna”