Strona 1 z 1

Problemy z naturalnym karmieniem :/

: 9 paź 2014, o 18:37
autor: Kinia28
Witam, mam problem odnośnie karmienia piersią :/

Otóż sytuacja wygląda tak:
Mam naprawdę spooore piersi, wielkie brodawki i malutkie skutki i nawet ich nie widzę przez ten mój nieszczęsny wielki rozmiar piesi :/

Wczoraj przyszedł na świat mój ukochany Natanek i mam problemy z nakarmieniem go piersią, nie potrafię go po prostu nakarmić, mam spore piersi i małe skutki i nie widzę jak go karmie po prostu :/
Mój ukochany ma problemy z odnalezieniem sutka i nawet jak go już znajdzie to po prostu mu wypada lub On sam ucieka z buzią bo piersi go przygniatają, co ja mam zrobić, co radzicie ??

Lekarze zabraniają mi nakładek do ssania na piersi a ja nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji :/

Mąż próbował mi w jego karmieniu ale pozostawię to bez komentarza... :)

Proszę o waszą pomoc i rade :)

Re: Problemy z naturalnym karmieniem :/

: 13 paź 2014, o 08:47
autor: moniusia
to może spróbuj sama odciągać pokarm albo laktatorem i tak podawać dziecku z butelki ? nigdy się nie zetknęłam z takim problemem, położna nie pomagała Ci w szpitalu nic nie mówiła, nie radziła ?

ja to tylko miałam problem z małą ilością pokarmu ale na to położna poleciła mi zioła na laktację Karmienie Piersią i chyba działa.

A słuchaj a czemu lekarz nie pozwala na nakładki do ssania, jak inaczej się nie da ?

Re: Problemy z naturalnym karmieniem :/

: 15 cze 2018, o 10:34
autor: kulska
po cc najczęściej są problemy z karmieniem naturalnym

Re: Problemy z naturalnym karmieniem :/

: 28 lip 2018, o 19:22
autor: tośka
Też po cc miałam problemy z karmieniem, a tak chciałam malutką karmić piersią od początku; tym bardziej, że i tak jej flora bakteryjna już miała inny skład jak to po cesarce, to jeszcze dokarmiać musiałam. Małymi krokami dałam radę, ale też probiotyk podawałam FFbaby, żeby uzupełnić tę florę o dobre bakterie; to i mniej kłopotów jak czytałam czy to z trawieniem, infekcjami; lepsza odporność wtedy;

Re: Problemy z naturalnym karmieniem :/

: 8 sie 2018, o 15:36
autor: muminka
W przypadku takich problemów tym bardziej powinno się podawać probiotyk dla niemowląt, żeby pomóc maluszkowi zbudować prawidłową florę bakteryjną.

Re: Problemy z naturalnym karmieniem :/

: 16 lis 2018, o 10:12
autor: Liljana
Osobiście nigdy nie miałam problemu z naturalnym karmieniem piersią - uważam, że ta metoda jest najlepsza i sprzyja prawidłowemu rozwoju dziecka. Sporo moich koleżanek zwierza mi się jednak z tego, że mają poranione brodawki, które długo się goją. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się specjalne opatrunki na poranione sutki, które nie tylko uśmierzają ból, ale również chronią sutki przed obtarciami. Myślę, że tego typu produkt mógłby Ci pomóc, warto więc go przetestować.