Czy mogę mieć za mało pokarmu w piersi?

Mleko mamy i mleko modyfikowane - wady i zalety? Jakie mleka są najlepsze -porównanie preparatów? Trudności z laktacją, najlepsze pozycje do karmienia. Karmienie na żądanie, czy o określonych porach? Dieta mamy karmiącej piersią.
kandy
Młodsza Forumowiczka

Czy mogę mieć za mało pokarmu w piersi?

Post autor: kandy » 11 gru 2013, o 17:46

Mam obawy czy nie mam przypadkiem zbyt mało pokarmu, bo mała pije i pije kilka minut po czym odrywa się od piersi i zaczyna płakać. Skąd mogę wiedzieć, że mała się najada i ma wystarczającą ilość pokarmu?

moniusia
Młodsza Forumowiczka

Re: Czy mogę mieć za mało pokarmu w piersi?

Post autor: moniusia » 30 wrz 2014, o 12:20

może być tak, albo masz mało pożywny pokarm, ja dlatego piję zioła na laktację żeby mieć lepszy pokarm, a oprócz tego Spokojny Brzuszek z baby and mama med bo mojemu małemu zdarzają się kolki, a to najlepszy sposób na kolkę, bo piję zioła wraz z moim pokarmem

zojka
Świeżynka

Post autor: zojka » 27 sty 2021, o 12:39

Osobiscie uważam, że każda mama jest w stanie sama wykarmić swoje dziecko :D Polecam poradnik: hipp.pl/mleko/karmienie-piersia/jak-pobudzic-laktacje-skuteczne-sposoby-w-zgodzie-z-natura. Tu jest sporo cennych wskazówek :)

cecylia
Forumowiczka

Post autor: cecylia » 10 lut 2021, o 12:36

Taka sytuacja oczywiście może się zdarzyć. Skonsultuj to z lekarzem, aczkolwiek przyznam, że ja w takiej sytuacji zdecydowałam się na uzupełnienie karmienia piersią za pomocą mleka modyfikowanego. Córka miała w szpitalu kontakt z mlekiem HiPP Combiotik więc właśnie na to się zdecydowałam i to był bardzo dobry wybór. Jest ekologiczne, zawiera niezbędne probiotyki i prebiotyki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie noworodka”