Strona 1 z 2

Prezent dla dziecka pod choinkę

: 10 gru 2014, o 19:08
autor: Petra
Witam mamy. Moje dziecko ma 3 latka. Święta za pasem, córka pyta o Mikołaja, a ja kompletnie nie wiem, co Mikołaj może jej zostawić pod choinką. Wszystkie zabawki w sklepach wydają się tandetne i jednorazowe. Na niektóre jest z kolei za mała. Wiem że z ubranek czy bucików nie będzie się cieszyć (ale za parę lat pewnie już tak ;) ) . Gdzie powinnam szukać inspiracji dla małej, ale wymagającej kobietki? Co wy kupujecie swoim dzieciom? Zastanawiałam się nad zabawkami edukacyjnymi, ale nie wiem czy na nie nie jest za wcześnie.

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 19 paź 2016, o 12:49
autor: dynamical
Nie chcę otwierać nowego wątku, więc pisze tutaj. Czy myślicie, że dobrym pomysłem na prezent jest urządzenie place zabaw dla dziecka w ogródku? Jest teraz tylu producentów placów zabaw i zastanawiam się, czy warto. Dajcie znać, co o tym myślicie.

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 4 lis 2016, o 14:50
autor: karola555
Ja jeszcze nie mam pomysłu na prezent pod choinkę, ale za to wpadłam na super pomysł na prezent Mikołaja. Mam zamiar zamówić piękny, zindywidualizowany list lub video wiadomość od św. Mikołaja. To wielka frajda dla dzieciaka i jestem pewna, że mój bąbel będzie zachwycony :D

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 10 lis 2016, o 10:25
autor: henke
Przyznaję, że jest to bardzo ciekawa opcja. Taki list do mikołaja :)

Sama pewnie będę kupowała prezenty na początku grudnia. Jestem zdania,że wcześniej nie ma sensu. Jeszcze trochę czasu zostało. Jeśli nie macie zupełnie pomysłu na prezent to sugeruję zajrzeć sobie jeszcze na tą stronę
megakoszulki - zamowicie tam sporo śmiesznych koszulek.

Jakiś czas temu kupiłam tam koszulkę dla męża na urodziny. Bardzo mu sie spodobała.

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 2 gru 2016, o 13:21
autor: Wysimirska
Ja szukam jakiegoś prezentu do 150 zł, zastanawiam się nad motorem na akumulator. Taki motor na akumulator byłby fajny, a jak z jakością. Ma ktoś podobny?

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 8 sie 2017, o 12:43
autor: Alan513
Jak podrośnie pomyśl o motorowerze :)

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 22 sie 2017, o 13:57
autor: Zanada12
Oczywiście to żart z tym motorem. No coż dzieci są rózne wiem to bo mam dwie córki i każda lubi co innego. Starsza woli oczywiście bardziej edukacyjne prezenty, młodsza zaś tylko lalki i wszystko co jest z nimi związane. Co będę kupować na gwiazdkę, dokładnie jeszcze nie wiem, ale podoba mi się ten wózek dla lalek lila i chyba młodszej go kupimy, ale ze starszą to może być problem, ale mam jeszcze sporo czasu na poszukiwania.

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 19 kwie 2018, o 20:06
autor: laleczka
To chyba zależy od wieku dziecka np moja 12 letnia córka chyba dostanie w tym roku laptop o którym marzyła. Jest to idealny wiek aby zaczeła obcować z komputerem w domu a nie tylko w szkole. Oczywiście dozór rodzicielski musi być. Bo jednak internet to choć cudowne to również niebezpieczne miejsce.

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 15 cze 2018, o 13:28
autor: rezolutna
Wszystko zależy w jakim wieku jest dziecko. Mojemy synowi mogę w prezencie zawsze kupić książki. Wszystko zaczęło się od filmu o Harrym Potterze. A że film nie oddaje całej treści książki, syn zaczął czytać ksiażki, Dlatego każda książka tego autora jest dobrym prezentem.

Re: Prezent dla dziecka pod choinkę

: 10 lip 2018, o 00:32
autor: mrudka
U nas w domu najpopularniejszą stroną internetową przed świętami jest swiatksiazki, bo prawie wszyscy zawsze kupujemy sobie książki pod choinkę :)