Jakie macie pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi?

Łączenie przyjemnego z pożytecznym -czyli mądre zabawy dla przedszkolaków.. Dziecko w grupie rówieśników. Zabawy na świeżym powietrzu..
Karolamamanacałyetat
Świeżynka

Jakie macie pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi?

Post autor: Karolamamanacałyetat » 3 lut 2021, o 20:34

Podzielcie się ciekawymi pomysłami na zabawy !:) Sama inspiruję się często Baloniarkami - www.baloniarki.pl, a może teraz skorzystam z Waszych propozycji ? :D :jupi:

kulska
Forumowiczka

Re: Jakie macie pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi?

Post autor: kulska » 26 cze 2021, o 07:48

u mnie różnie z tymi pomysłami bywa ale bardzo ucieszyłam się że otworzyli Krainę Dzieci w M1, bo to takie darmowe przedszkole w którym mają super zajęcia dla dzieci i tam nie brak im pomysłów na r=kreatywne zabawy dla dzieci

plastycznamama
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: plastycznamama » 8 lip 2021, o 11:20

u mnie też różnie z pomysłami dlatego ja często inspiruje się pomysłami z instagrama. wrzuciłam do ulubionych kilka kont i czasem coś rzuci mi się w oczy. A jak mam jakiś pomysł a nie wiem jak to wykonać to szukam pomocy na You Tube :)

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 20 sie 2021, o 13:22

Ja nienawidzę wymyślać zabaw plastycznych, żadnych. Dlatego korzystam z pomysłów dostępnych w Internecie. Zaglądam na różne strony szukając inspiracji, ale ostatnio sporo czerpię z YouTube. Znalazłam fajny kanał Niedziela z Babcią, gdzie plastyczne zabawy są dostosowane nawet do niewielkich rączek.
Szukam jeszcze czegoś godnego polecenia do gotowania z dzieckiem, mam takiego 3-latka chętnego do pomocy. Ktoś coś kojarzy?

RTjoign
Forumowiczka

-

Post autor: RTjoign » 14 wrz 2021, o 10:00

Ja z chęcią bym kupił długopis z logiem. Przydałby mi się jakiś lepszy bo te co mam to naprawdę szkoda gadać. A jak będzie jeszcze na nim logo Wrestlefans to by było super

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabawy przedszkolaka”