Praca za granicą

Syndrom opuszczonego gniazda - jak sobie z nim radzić? jaka jest Twoja rola w życiu dorosłego dziecka? jak nie być nadopiekuńczą i pozwolić mu na samodzielność? Na ile pomagać?
laleczka
Forumowiczka

Re: Praca za granicą

Post autor: laleczka » 19 gru 2018, o 12:17

Jeżeli chodzi o pracę za granicą to mi się wydaje że bardzo dobrym rozwiazaniem bedzie praca jako opiekunka dla osób starszych razem z agencją posiadają bardzo duzo ciekawych ofert odnośnie pracy jako opiekunka za granicą a dokładniej w Niemczech. Sama zastanawiam się nad podjeciem takiego zatrudnienia.

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 22 gru 2018, o 20:24

Jak chcesz pracować po za granicami naszego kraju to na pewno warto będzie znać wszelkie swoje prawa jako pracownika.

mamamacka22
Świeżynka

Post autor: mamamacka22 » 29 gru 2018, o 16:28

Warto spróbować swoich sił jako opiekunka osób starszych. Dzięki Agencji samo wdrożenie do pracy przebiega bardzo sprawnie i komfortowo. Służą pomocą o każdej porze dnia i nocy, bardzo doceniają pracowników, często wypłacane są nagrody, premie na święta :)
Obrazek

Mikoli
Świeżynka

Post autor: Mikoli » 4 sty 2019, o 14:49

Moja siostra podjęła współpracę z opiekunki.info i również nie narzeka na współpracę. Nie musi się niczym przejmować i bardzo dobrze zarabia. Wydaję mi się że moja druga siostra również zostanie opiekunką osób starszych :)

Sebulek
Świeżynka

Post autor: Sebulek » 19 mar 2019, o 17:54

A czy podczas pobytu poza granicami naszego kraju korzystaliście z czegoś takiego jak karta EKUZ? Znalazłem ostatnio wiele informacji na jej temat i zastanawiam się czy warto to wyrobić. Jak to wygląda w praktyce? Chętnie posłucham osób, które miały już jakieś doświadczenie w temacie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama dorosłego dziecka”