Zatkany nos u nastolatki -problem z zatokami?

Problemy zdrowotne, choroby, dolegliwości związane z dorastaniem i "burzą" hormonalną okresu dojrzewania. Jak możemy pomóc dziecku? Jakie dolegliwości sugerują konieczność wizyty u lekarza? Dolegliwości psychosomatyczne.
Rolinka
Młodsza Forumowiczka

Zatkany nos u nastolatki -problem z zatokami?

Post autor: Rolinka » 19 gru 2013, o 23:44

Od kilku dni moja córka ma strasznie zatkany nos. Pomagają jedynie krople z xylometazolinem ale bierze je już 4 dzień a niby można max tydzień, żeby się nie uzależnić. Czy to powód, żeby udać się z nią do laryngologa? To nie jest zwykły katar tylko całkowicie zatkany nos a kiedy nie przetka nosa kroplami to zaraz boli ją głowa. To mogą być zatoki??

Awatar użytkownika
MamaKasi
Forumowiczka

Re: Zatkany nos u nastolatki -problem z zatokami?

Post autor: MamaKasi » 7 sty 2014, o 22:15

Hej :) Chyba nie musisz iść od razu do laryngologa, idź do lekarza rodzinnego może poleci Ci jeszcze coś innego po za xylo. Po za tym spróbuj sobie ACC jest podobno dobry na taki gęsty katar i problemy z zatokami

Rolinka
Młodsza Forumowiczka

Re: Zatkany nos u nastolatki -problem z zatokami?

Post autor: Rolinka » 8 sty 2014, o 14:40

Haha -ja Ci radzę, żebyś poszła do lekarza z chorym gardłem a Ty mi, żebym nie zwlekała z Laryngologiem, obie się nadajemy :) ale dzięki za odpowiedź, byłam u rodzinnego z tym i skierował nas do laryngologa zobaczymy co powie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie nastolatka”