Obóz językowy

Dziecko nie radzi sobie z nauką.. Nagrody i kary za dobre i złe zachowanie w szkole, za dobre i złe stopnie.. Konflikty z innymi dziećmi w klasie/szkole.. Bezpieczna droga do szkoły? Dobre i złe towarzystwo dla dziecka -jak rozmawiać z uczniem?
Evoevo
Młodsza Forumowiczka

Obóz językowy

Post autor: Evoevo » 21 lut 2017, o 21:19

Dziewczyny jesteście mi w stanie polecić jakiś obóz językowy dla 11latka? Gdzieś wysyłałyście swoje pociechy? Chciałabym w nagrodę dla swojej córki gdzieś ją wysłać. Żeby miło spędziła wakacje i nauczyła się czegoś. W dodatku ja i mąż byśmy mieli troche czasu dla siebie:D Najlepiej coś nad morzem. Głownie interesuje mnie angielski

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Re: Obóz językowy

Post autor: Matka_Wariatka » 3 lip 2018, o 14:07

Bardzo polecam obozy językowe, moja córka była już tam dwa razy i w tym roku wybiera się kolejny raz. Idealne połączenie wypoczynku, aktywności oraz nauki. Nie ograniczają się jedynie do nauki języka, ale chociażby są treningi z windsurfingu czy spływy kajakowe.

JagienkaJanicka
Świeżynka

Re: Obóz językowy

Post autor: JagienkaJanicka » 27 wrz 2018, o 18:20

Też bym chętnie dowiedziała się o jakiś obóz.
W poprzednim roku dziecko było - ale nie chce tam wracać. W wakacje skorzystaliśmy z kursu języka angielskiego w BEC. http://babyenglishcenter.pl/
W ciągu roku też już chodzimy, ale co obóz językowy to obóz.
Słyszałam o takim gdzie są dzieci różnych krajów - ale nie umiem znaleźć. Może ktoś słyszał o takim?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dziecko w szkole”