Szkoła publiczna czy szkoła prywatna dla dziecka?

Wybór odpowiedniej szkoły to nie lada wyzwanie dla wszystkich mam.. W dzisiejszych czasach wybór jest spory -wybór pomiędzy szkołami publicznymi a prywatnymi.. Czym się kierować podejmując tak ważną decyzję? Na co zwracać uwagę? Wszelkie opinie i sugestie na temat szkół..
rezolutna
Młodsza Forumowiczka
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, o 06:13

Re: Szkoła publiczna czy szkoła prywatna dla dziecka?

Post autor: rezolutna » 23 lip 2018, o 15:56

Jeśli rodziców stać to nie mam nic przeciw szkole prywatnej. Ale czy szkoła prywatna czy państwowa to warto szukać dobrych pomocy naukowych dla dzieci. Mi bardzo spodobała się ta propozycja http://www.taniaksiazka.pl/seria/inform ... ropejczyka Nauka informatyki od najmłodszych lat po klasę maturalną. Zestaw zawiera gry , puzzle, krzyżówki. Podręczniki, ćwiczenia itp. Bardzo mi się ta seria podoba.

fiszerowa
Forumowiczka
Posty: 30
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:26

Re: Szkoła publiczna czy szkoła prywatna dla dziecka?

Post autor: fiszerowa » 24 lip 2018, o 15:00

Myślę, że to obecnie nie ma większego znaczenia. Szkoły publiczne mają wysoki poziom nauczania. Niemniej jednak uważam, że warto skupić się na tym, jak poprawić zdolność do nauki naszych dzieci. Miałam okazję czytać bardzo ciekawy artykul na https://plastycznymozg.pl właśnie na temat efektywnej nauki. Myślę, że was także zaciekawi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór szkoły -opinie/sugestie”