Strona 1 z 1

Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

: 6 mar 2015, o 10:21
autor: Romea
Witam. Czy są tutaj mamy z Poznania? Szukam pomysłów na aktywne spędzenie ferii zimowych dla 8 letnich dzieci. Orientujecie się może, które placówki organizują w tym roku zimę w mieście lub półkolonie? Jeśli nie ma zorganizowanych grup to może słyszałyście o innych atrakcjach lub zajęciach, na które można przyjść indywidualnie? Niestety podczas ferii pracujemy z mężem, a w zeszłym roku dzieci nudziły się z dziadkami, bo jednak nie mają już oni tyle energii co kiedyś.

Re: Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

: 4 gru 2018, o 10:37
autor: kacperka
my chyba pojedziemy w góry, musze wizac tylko urlop

Re: Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

: 4 gru 2018, o 15:20
autor: fiszerowa
Ja niestety nie dam rady wziąć urlopu w pracy, ale myślałam o półkoloniach dla dzieci. Teraz jest sporo takich ofert i niektóre prezentują się naprawdę super.

Re: Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

: 10 gru 2018, o 15:39
autor: Devil93
Hm, propozycji w tym roku jest bez liku. Nasze miasto zawsze organizuje jakieś warsztaty, spacery, ogólnie zajęcia poza domem. I powiem Wam szczerze, że gdyby nie to, że planujemy w ferie zimowe nad morze pojechać, to bym maluszki tam wysłała. Tak wykupujemy tygodniowy pakiet z nielimitowanym dostępem do Parku Wodnego i Playlandu, a pozostałą część urlopu zimowego moje skarby spędzą u babci.