drętwieją mi ręce

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
lim21
Świeżynka

drętwieją mi ręce

Post autor: lim21 » 7 mar 2015, o 12:40

Dziewczyny, błagam, pomóżcie! Od samego początku ciąży mam problem z drętwiejącymi rękoma. Wystarczy 5 minut pracy przy komputerze, aby problem znowu się pojawił. Co prawda wiele osób mówi, że taki problem powinien się pojawić dopiero w drugim lub nawet trzecim trymestrze ciąży, ale u mnie nasilał się od drugiego miesiąca. Według mojego ortopedy problem mógł być spowodowany wyleczonym zespołem cieśni nadgarstka, ale nie wiem, co i tak mam robić żeby unikać drętwienia rąk.

celina1984
Młodsza Forumowiczka

Re: drętwieją mi ręce

Post autor: celina1984 » 5 cze 2015, o 16:34

Moim zdaniem powinnaś poszukać pomocy u innego ortopedy i nie zostawiać tego tak:( a mam inny problem bo mojej siostry córka ma zespół turnera jak w tym artykule post1019.html#p1019 czy ktoś z was wie czy można wyleczyć tą chorobę ? proszę o jakiejś info:)

WiolkaKlaman
Młodsza Forumowiczka

Re: drętwieją mi ręce

Post autor: WiolkaKlaman » 28 kwie 2016, o 11:25

A może to problemy reumatologiczne, bądz neurologiczne- na twoim miejscu poszukałabym w tym kierunku. Może wizyta u reumatologa rozwiałaby wątpliwości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”