Strona 1 z 1

Jak dużo nie przytyć w ciąży ?

: 7 mar 2015, o 11:25
autor: Matheenn
Czy są tutaj kobiety, które miały problem ze zbyt szybkim przybieraniem na wadze podczas ciąży? Moja lekarka ustaliła, że w trakcie ciąży powinnam przytyć maksymalnie 10 kilogramów. Jestem w połowie ciąży, a ja już przytyłam 8 kg i co jest istotne, lekarka uważa, że jeszcze przytyje co najmniej 4 kilogramy. Oczywiście uważa, że się za bardzo obżeram, ale od wielu lat jestem na ścisłej diecie ze względu na problemy trawienne. Dietetyk ustalił mi dietę na ciążę, ale i tak tyje. Może poradzicie jak nie przytyć więcej?

Re: Jak dużo nie przytyć w ciąży ?

: 10 lip 2018, o 10:15
autor: dariusz33
Żeby nie przytyć podczas ciąży to najlepiej stosować dietę ustaloną z dietetykiem. Moja żona stosowała dietę i w ogóle nie przytyła.

Re: Jak dużo nie przytyć w ciąży ?

: 29 paź 2018, o 09:42
autor: domi78
A myśleliście by skorzystać z pomocy dietetyka ? Bardzo skuteczne plany dietetyczne i ćwiczenia dostosowane do twojego problemu układają dietetycy. Ja już się zgłosiłam do dietetyka. Przeprowadzają szczegółowy wywiad, również pod kątem medycznym. Zwróciła uwagę na pewne moje zdrowotne problemy, które w pierwszej kolejności utrudniały mi zrzucenie zbędnych kilogramów. Bardzo przyjemny koleżeński kontakt... W końcu schudłam, więc polecam z całego serca

Re: Jak dużo nie przytyć w ciąży ?

: 22 sty 2019, o 09:27
autor: Mamakasi222
Trzeba się przede wszystkim suplementować witaminami itd. Co do parcia na słodycze, ja swoje pokusy zaspokajałam od chocolissimo. Dobre, sycące i nie trzeba zjeść naraz kilograma.