Naturalne sposoby na przeziębienie

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
cinderella91
Świeżynka

Naturalne sposoby na przeziębienie

Post autor: cinderella91 » 6 mar 2015, o 16:39

Jestem w 37 tygodniu ciąży. Poród coraz bliżej, a mnie złapało paskudne przeziębienie. Mój lekarz uważa, że teraz to kiepski moment na przyjmowanie jakichkolwiek leków i polecił stosowanie domowych sposobów. No i tak szukam i czytam i sama nie wiem, co będzie najlepsze dla mnie. Herbata z miodem nie pomaga za bardzo. Tak samo jak z cytryną. Mleko z czosnkiem przyprawia mnie o mdłości, więc tą metodę od razu odrzucam. Potrzebuje czegoś na ból gardła i na zapchany nos. Inaczej mam wrażenie że nawet podczas porodu będę mieć katar. :(

Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Re: Naturalne sposoby na przeziębienie

Post autor: Aga_Krk » 30 lis 2016, o 11:12

cinderella91 pisze:Jestem w 37 tygodniu ciąży. Poród coraz bliżej, a mnie złapało paskudne przeziębienie. Mój lekarz uważa, że teraz to kiepski moment na przyjmowanie jakichkolwiek leków i polecił stosowanie domowych sposobów. No i tak szukam i czytam i sama nie wiem, co będzie najlepsze dla mnie. Herbata z miodem nie pomaga za bardzo. Tak samo jak z cytryną. Mleko z czosnkiem przyprawia mnie o mdłości, więc tą metodę od razu odrzucam. Potrzebuje czegoś na ból gardła i na zapchany nos. Inaczej mam wrażenie że nawet podczas porodu będę mieć katar. :(
Proponuję zajrzeć tutaj: www.zdrowemaluchy.pl/przeziebienie-ciazy-grozne. Jest sporo fajnych metod naturalnych, żeby z przeziębienia się wyleczyć łatwo i skutecznie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”