Strona 1 z 1

Wypadanie włosów

: 20 lut 2015, o 14:09
autor: Heidi Weng
Witajcie. Jestem w 5 miesiącu ciąży i zauważyłam że zaczęły mi wypadać włosy. Już i tak mam bardzo cienkie, a podczas czesania tracę naprawdę dużą część. Lekarka mówi, że to przez hormony i że po ciąży powinno mi przejść, ale obawiam się, że do porodu to będę łysa. Nie wiem czy mogę brać jakieś suplementy na porost włosów, bo niestety wsparcia lekarza w tej kwestii nie mam i bagatelizuje ten problem. Z drugiej strony boje się eksperymentować z różnego rodzaju kosmetykami. Doradzicie coś?

Re: Wypadanie włosów

: 10 lip 2018, o 10:14
autor: dariusz33
Lepiej podczas ciąży nie stosuj żadnych kosmetyków bez porozmawiania z lekarzem prowadzącym.Bo nie które kosmetyki mogą nawet doprowadzić do poronienia.

Re: Wypadanie włosów

: 29 lip 2018, o 13:37
autor: elinna
Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem jest rozmowa z jakimś specjalistą.

Re: Wypadanie włosów

: 31 lip 2018, o 09:50
autor: fiszerowa
Warto też wspomnieć o tym, że wyróżnia się co najmniej kilka powodów, przez które mamy problem z wypadającymi włosami. Jednym z nich jest karmienie piersią i uwierzcie mi szczerze, że z problemem tym zmaga się wiele kobiet karmiących.

Re: Wypadanie włosów

: 23 paź 2018, o 15:30
autor: sabinkaduchess
Przy dobrze zbilansowanej diecie i odpowiednio dobranej suplementacji, czyli tak żeby oprócz kwasu foliowego i dha brać, magnez, jod i witaminę D, to włosy nie powinny wypadać.

Re: Wypadanie włosów

: 18 kwie 2019, o 10:04
autor: kulska
dieta ważna, dużo mikroelementów trzeba w niej mieć

Re: Wypadanie włosów

: 18 kwie 2019, o 10:33
autor: dakota
no tak, ale czasami te lysienie moze byc spowodowane czyms calkiem innym niz dieta. ja dopiero po badaniach genetycznych w Klinice Przeszczepu Wlosow w Warszawie dowiedzialam sie co tak naprawde powodowalo moje lysienie i dzieki zastosowanym zabiegom udalo sie ten proces odwrocic.

Wypadanie włosów

: 4 sie 2019, o 12:39
autor: ShermanSteaf
Czasami bywa tak że wtryskiwacz gazu jest nieszczelny i puszcza . Dlatego po rozruchu na zimno silnik pracuje na 2 rodzajach paliwa jednocześnie i stąd może być te wypadanie zapłonu. Zakręć całkowicie lpg i zgaś auto na Pb. Zobaczysz czy będzie lepiej.