Jaki psycholog Warszawa

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Jaki psycholog Warszawa

Post autor: henke » 16 paź 2018, o 13:16

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego psychologa w Warszawie????? Fajnie gdyby to była kobieta, ale to już niekoniecznie....oczywiście przyjmującego prywatnie, możliwie szybko

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Re: Jaki psycholog Warszawa

Post autor: Dariana » 17 paź 2018, o 05:52

Nie patrz sie na to, aby psycholog był kobieta ale zwróć uwagę na to jaka jest jego specjalizacja. Jeden psycholog będzie lepiej sobie radził w zaburzeniach zachowania, drugi w terapii dla ludzi biznesu, trzeci w depresjach. Własnie to zalezy od tego do kogo się wybierzesz....

W Warszawie polecam Strefę Myśli na Limanowskiego i prowadzoną tam psychoterapię indywidualną - na stronie jest kontakt Pracuje tam wielu psychologów, tak wieć myślę,ze nie powinnaś mieć problemu z dostaniem się na wizytę.

Chodziłam tam z baby blues po porodzie. Nigdy nie sądziłam, ze mnie to dopadnie i kiedyś wydawało mi się to fanaberią. Ale jednak....

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 29 paź 2018, o 10:46

Podpytaj w klinice PsychoMedic. Nie powinno być problemu z szybkim terminem, bo mają w Warszawie 6 lokalizacji. Możesz liczyć na rzetelnych specjalistów i konkretną pomoc. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ ich znajdziesz. Czytałam sporo dobrych opinii o nich. Myślę, że znajdziesz tam to, czego potrzebujesz.

olivka86
Młodsza Forumowiczka

Post autor: olivka86 » 7 lis 2018, o 20:25

Grunt to wybrać dobrego psychologa z doświadczeniem. Zobacz sobie psychoterapia warszawa Myślę że warto się tam zapisac i przejść terapię. Każdy z nas ma problemu większe lub mniejsze i często nie radzimy sobie z nimi. Terapia moze naprawdę pomóc i pozwala spojrzeć inaczej na nasze życie

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 12 lis 2018, o 23:08

Ja z kolei znam bardzo dobrych psychologów z Nowego Modlina - to jest niedaleko Warszawy. Prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ już od wielu lat z sukcesem pomaga osobom w potrzebie. Warto sie do nich wybrac i dać sobie pomóc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”