Jak uporać się z zaparciami?

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
formica89
Młodsza Forumowiczka

Jak uporać się z zaparciami?

Post autor: formica89 » 20 wrz 2014, o 10:09

Zaparcia dokuczają ponad połowie przyszłych mam. Macie jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się ich?

moniusia
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak uporać się z zaparciami?

Post autor: moniusia » 3 paź 2014, o 10:52

ja w drugiej ciąży odkryłam zioła Dobre Trawienie, wcześniej piłam sam rumianek albo mięte i nie pomagało, a tam jeszcze jest klika innych ziół i fajnie pomagają, tylko trzeba pić regularnie, żeby było długotrwały efekt

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 24 cze 2018, o 09:11

ja MAM zaparcia cały czas i nie wiem jak temu zaradzić,

dariusz33
Świeżynka

Post autor: dariusz33 » 10 lip 2018, o 10:10

Jak ja miałem zaparcia to udałem się do lekarza specjalisty i mi pomógł. Tak samo radziłbym każdej osobie co ma zaparcia.

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 30 sie 2018, o 16:04

Zaparcia bardzo często moga kończyc się hemoroidami http://mojtrymestr.pl/hemoroidy-w-ciazy/ a będąc w ciazy i nabawić sie hemoroidów to nic przyjemnego i najgorszemu wrogowi bym tego nie życzyła. Same w sobie hemoroidy potrafią przyprawić o ból głowy a w ciązy są nie do wytrzymania i bardzo niebezpieczne. Warto przeczytać ten artykuł aby wiedzieć jak sobie z nimi radzić lub jak im zapobiegać. To bardzo wazne aby mieć świadomość tego problemu.

Awatar użytkownika
witter
Świeżynka

Post autor: witter » 20 wrz 2018, o 13:27

Polecam pić wodę z cytryną w ciągu dnia, najlepiej przed pójściem do toalety. Ogólnie to polecam dużo pić w ciągu dnia, wody albo herbaty, bo wyjdzie to na dobre układowi moczowemu, jak i pokarmowemu. Ale woda z cytryną jest najlepsza.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 10 paź 2018, o 15:08

Reaguj szybko i dobrze jakbys sie zaopatrzyła w lek jakim jest https://hemorend.pl/ ponieważ zaparcia bardzo często zwiastują hemoroidy. Więc warto byc na nie przygotowana. Hemorend działa bardzo dobrze na hemoroidy leczenie przebiega szybko i bez powikłań. Nie występują też efekty uboczne dzieki temu że jest to lek na bazie ziół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”