Witaminy, których potrzebujesz

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Re: Witaminy, których potrzebujesz

Post autor: fajerwerka » 12 cze 2018, o 15:46

Ciąża to nie jest łatwy stan, na początku może być trudno, ale ja sama jestem już po 2 ciążach i uważam że to był wyjątkowy czas i nic bym w nim nie zmieniła. Oczywiście miałam jakieś mdłości i kilka kilo przybrałam, ale najważniejsze że teraz mam zdrowe i kochane dzieci. Nie mam jakoś koleżanek które mogłyby mi pomóc, bo nie rodziły dzieci, ale wszystko w internecie na szczęście można znaleźć. Wszelkie pomocne informacje tutaj są www.smyk.com/porady/. Młode mamy ale takze kobiety w ciąży mogą skorzystać z informacji zawartych tutaj właśnie

paramonta
Świeżynka

Post autor: paramonta » 28 cze 2018, o 11:12

Czytałam że niedobór witaminy d może być bardzo groźny zwłaszcza dla kobiet w ciąży bo ta witamina ma wpływ również na rozwój dziecka w życiu płodowym

Anastazja
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 19 lip 2018, o 15:56

Nie tylko witaminy są przepisem na zdrowie, bardzo dobry okazuje się być olej cbd ten olej cbd to wyciag z konopi leczniczej, co czyni go bardzo skutecznym w pokonywaniu wielu schorzeń. Olej cbd hamuje nawet rozwój nowotworów. Jeżeli chodzi o lecznenie np skóry tutaj olej cbd również sprawdza się bardzo dobrze w wielu lekach skórnych lub kosmetykach.

domi78
Młodsza Forumowiczka

Post autor: domi78 » 10 sie 2018, o 08:57

Oprócz witamin ważne jest też zażywanie suplementów diety. Szczególnie polecam Omega Marine Forte+ . Nie wiem czy wiecie ale kwasy tłuszczowe omega 3 są niezbędna dla naszego organizmu, który nie jest w stanie sam wytworzyć w organizmie. Dlatego suplement powinny być regularnie dostarczane w odpowiednich ilościach wraz z pożywieniem wszystkim członkom rodziny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”