Jak uporać się z zaparciami?

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
kulska
Forumowiczka

Re: Jak uporać się z zaparciami?

Post autor: kulska » 27 maja 2021, o 13:23

Myślę że w domowej apteczce u osób zmagających się z hemoroidami i innymi chorobami końcowego odcinka pokarmowego musi się znaleźć też probiotyk proktologiczny. Proctolact ma w składzie szczep bakterii który hamuje namnażanie się chorobotwórczych mikroorganizmów, które są przyczyną zaburzeń prawidłowej pracy przewodu pokarmowego. Wtedy jest szansa że pozbędziesz się też zaparć.

Hania
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Hania » 9 lip 2021, o 22:05

Kate78Kate pisze:
29 paź 2020, o 23:19
Znam te czopki ale w formie dla dzieci czyli evaq bambini i stosowałam te czopki u swojego 8 letniego syna. Naprawdę zrobiło się nieciekawie bo dziecko nie zrobiło kupki 5 dzień.Czopki zadziałały szybko ale w sposób naturalny a nie przeczyszczający.
Niedawno robiłam rozeznanie w temacie zaparć u dzieci, bo moja pięciolatka miewa problemy ze zrobieniem kupy. O czopkach czytałam na kilku forach i w końcu kpiłam je. Skonsultowałam to również z Panią z apteki.
Generalnie jestem bardzo zadowolona bo pomogły nam pozbyć się problemu. Są bezpieczne i naturalne. Mam je w półce z lekami tak w razie "W"

kejsii
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kejsii » 13 lip 2021, o 13:21

U mnie się sprawdziły suszone śliwki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”