Witaminy, których potrzebujesz

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
Awatar użytkownika
sabinkaduchess
Młodsza Forumowiczka

Re: Witaminy, których potrzebujesz

Post autor: sabinkaduchess » 23 paź 2018, o 12:50

Ja z kawy prawie całkowicie zrezygnowałam w ciąży, ale teraz znów lubię wypić jedną małą czarną w ciągu dnia. Zgadzam się, że tabletki, o których mówisz mają dobry skład.

enamarlena
Forumowiczka

Post autor: enamarlena » 29 lip 2019, o 09:51

Wg PTG potrzebujemy kwasu foliowego, kwasów DHA, magnezu, jodu i witaminy D. Resztę witamin z powodzeniem da się dostarczyć w zdrowej diecie. Ja w ciązy i podczas karmienia brałam mama DHA, wyniki miałam idealne, nic dodatkowo nie musiałam już brać.

Beata2505
Świeżynka

Post autor: Beata2505 » 29 mar 2021, o 14:24

Uważam, że witaminy, których potrzebujemy przychodzą ze zdrowej i zróżnicowanej diety przez cały rok. Jeśli jednak pojawia się przeziębienie to sięgam po naturalne sposoby walki z nim. Na przykład podczas bólu gardła sięgam po Cevitt z cynkiem i hydrożelem, który łagodzi i nawilża.

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 29 mar 2021, o 22:02

mi się super sprawdza estrovita skin, to suplement zawierający 4 oleje i świetnie działający na skórę, a także na odponość, pije się go codzienie po łyżeczce, można także dodawać do sałatek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”