Naturalne sposoby na przeziębienie

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
kasik
Młodsza Forumowiczka

Re: Naturalne sposoby na przeziębienie

Post autor: kasik » 18 wrz 2020, o 17:24

nasze babcie używały wyciągu z owoców czarnego bzu. w dzisiejszych czasach taki wyciąg spotkamy tabletkach sambucol. Stosujemy w domu wszyscy i przeziębienie Nas nie łapie.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 24 sty 2021, o 22:21

Jeśli chodzi o ból gardła to polecam octenicept! Sam na sobie próbowałem i mimo gorzkiego smaku jest naprawdę skuteczny. Warto mieć go w swojej apteczce bo ma szerokie spektrum działania - wiruso, bakterio i grzybobójcze. Dzięki temu można go stosować w różnych przypadkach.

ladyapple
Świeżynka

Post autor: ladyapple » 27 sty 2021, o 10:39

Drogie Mamusie!  Jestem studentką dietetyki i prowadzę badania nt. wiedzy kobiet w ciąży odnośnie programowania żywieniowego. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną jedynym sposobem prowadzenia badania jest ankieta internetowa. Jeśli zechciałyby Panie uzupełnić moją ankietę będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc oraz życzę zdrowia dla Was i Maluszków. :serce:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf73vftKQiL1Q9Dl0WJEuQABWeTNkoXdCjXCDB52psn-XgAkw/viewform

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”