dobry psycholog

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
Matka_Wariatka
Forumowiczka

dobry psycholog

Post autor: Matka_Wariatka » 13 sie 2018, o 14:57

Witajcie, ostatnimi czasy mam bardzo złe samopoczucie, ciągle jestem zła i nie chce mi się z nikim rozmawiać, nie mam ochoty nawet na zabawę z własnymi dziećmi. Boje się, że to depresja, chce pójść do dobrego psychologa, aby mi pomógł i wskazał odpowiednią drogę leczenia.
Moja znajoma bardzo chwaliła sobie. Co prawda musiałabym dojeżdżać tam z 40 min, ale może faktycznie warto. Napiszcie mi proszę, czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie,jakiego specjalistę polecacie.

Dominika3
Forumowiczka

Re: dobry psycholog

Post autor: Dominika3 » 22 sie 2018, o 20:20

warto isc w takiej sytuacji do psychologa, bo moze byc to powazny problem, wiec trzeba mu zaradzić. Nie ma co zwlekac jesli wzmagamy sie z depresja - warto udac sie do profesjonalnej kliniki Medox w Nowym Modlinie. Oni pomogli juz wielu pacjentom wyjsc z depresji ,wiec z pewnoscia pomoze i Tobie :)

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 20 wrz 2018, o 15:30

Szukasz dobrego psychologa? a słyszałeś o mozliwości terapii online? Warto się zapoznać z tą możliwością ponieważ, jest to idealne rozwiązanie dla osob które są zamknięte w sobie i nie potrafia się za bardzo otwierać przed drugim człowiekiem.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 24 paź 2018, o 11:20

Sprawdźcie sobie centrumdobrejterapii. Wiem, że coraz więcej osób poleca to miejsce. Czytałam na ich stronie, że zajmują się różnymi problemami, więc myślę, że warto sprawdzić, co są w stanie zaproponować. Według mnie taka pomoc jest bardzo potrzebna i dobrze, że sama jej szukasz.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 24 paź 2018, o 16:33

Sama jakiś czas temu szukałam namiarów na bardzo dobrego psychologa, specjalisty w swoim fachu i właśnie większość z was polecała mi Centrum Medyczne DaVinci w Krakowie.

olivka86
Forumowiczka

Post autor: olivka86 » 7 lis 2018, o 20:22

Myślę, że pomocna może okazać się kozeta.pl - psychoterapia Warszawa.
Dzięki niej na pewno poczujesz się lepiej i zaczniesz wierzyć w siebie. Jestem wielką fanką psychoterapii i warsztatów rozwojowych. Uważam, że kazdy powinien zadbać o swój rozwój i spokój psychiczny.

Andy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Andy » 31 paź 2019, o 09:09

Polecam wam bardzo dobrą panią psycholog, która poza tradycyjnymi spotkaniami prowadzi także terapię online, a nawet przyjeżdża na wizyty domowe. Jest to pani Joanna Lena Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta/czestochowa . Doskonały psycholog, świetnie zna ludzi , szybko łapie z pacjentami kontakt, swoim profesjonalizmem i empatią wzbudza zaufanie. Zajmuje się terapią uzależnień, stanami depresji, wypaleniem zawodowym, zaburzeniami odżywiania i wieloma innymi problemami z jakim zmaga się współczesny człowiek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”