Zabawki w pokoju dziecka

Urządzamy pokój dziecinny - o czym pamiętać, jaki sprzęt wybrać?Trudne chwile - czyli sposoby na przyzwyczajenie dziecka do spania w swoim pokoju?
Klaudyna
Świeżynka

Zabawki w pokoju dziecka

Post autor: Klaudyna » 5 lis 2014, o 17:06

Drogie mamy, jak rozwiązałyście problem przechowywania zabawek dziecięcych? Niektórzy znajomi podarowali dla naszej córki kilka zabawek, ale jest jeszcze na nie za mała. Jednak zabawki są bardzo kolorowe i córka aż piszczy z radości na ich widok. Musimy więc je ukrywać, ale nie mamy w jej pokoiku aż tylu szafek. W salonie i sypialni nie chcemy trzymać rzeczy dziecka, bo chcemy zachować chociaż jeden pokój w pełni dorosły ;) Doradźcie jak ładnie, funkcjonalnie i bezpiecznie przechowywać zabawki.

nastkakowal
Młodsza Forumowiczka

Re: Zabawki w pokoju dziecka

Post autor: nastkakowal » 21 cze 2016, o 22:31

Jak dla mnie najlepiej po prostu nie wyrzucać opakowań ;) albo kupić plastikowe pudełko z wieczkiem lub skrzynię i tam wszystko przechowywać. Moja pociecha dostaje często zabawki z Pinokia - więc udaje mi się większość trzymać w pudłach lub pudełkach w zestawach. Tak jest chyba najlepiej ;)

pYramidka
Świeżynka

Post autor: pYramidka » 15 lip 2016, o 12:56

U mojego dziecka od niedawna stoi na półce złożony przez niego razem z tatusiem model żaglowca - wygląda to na prawdę świetnie :) Polecam tego typu zabawki, ponieważ są bardzo rozwijające :)

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 5 maja 2017, o 09:06

Moja bratanica to oczko w głowie nas wszystkich i ciągle coś dostaje. Bratowa już nie bardzo i miała gdzie to wszystko układać. Kupiłam im w jagodowym kocie fajną skrzynie na zabawki i to udało mi się nawet z imieniem małej. Wiecie co to fajna rzecz i zapewne sama niedługo będę musiała kupic taką, ale jak na razie to mam jeszcze dużo czasu i rozglądamy się za wózkiem.

KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

Post autor: KaskaMucha2 » 18 sie 2017, o 16:49

Jak szukacie fajnych zabawek dla dziecka to polecam zerknąć tutaj - ekoaleja.eu. Mają ich duży wybór. Ja uważam, że małym dzieciom najlepiej kupować proste zabawki, ale przede wszystkim bezpieczne dla nich.

kasia.dudek
Świeżynka

Post autor: kasia.dudek » 5 wrz 2019, o 09:22

My przechowujemy takie rzeczy w kartonowych pudełkach na strychu. Kupiliśmy klika opakowań tekturowych tutaj http://www.pak-system.pl/ aby mieć na zapas. Wszystko podpisujemy i czekamy, aż przyjdzie czas na ich otwieranie :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maluch na swoim”