Strona 1 z 3

Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 29 sie 2018, o 12:15
autor: Dariana
Witam. Gdzie polecacie wybrać się z rocznym dzieckiem na wczasy. Myślę że tak do 100 km od Gdańska. Wypad na 4-5 dni.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 29 sie 2018, o 13:19
autor: fiszerowa
Nieco dalej znajdziesz Zachełmie w Karkonoszach. Znajduje się tam pięknie usytuowany pensjonat. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, a takze bliskość z naturą, to jest to strzał w 10. Ja osobiście uwielbiam to miejsce.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 29 sie 2018, o 13:58
autor: henke
Proponowałabym wybrac jakies spokojne miejsce, w którym będziecie mogli przede wszystkim sobie wypocząć. Roczne dziecko to juz spory bąbelek, ale i tak będzie wymagało dużej ilości opieki. Tak więc dużo nie będziecie mogli z wózkiem pozwiedzac.

Zastanówcie sie na wynajęciem sobie domku w Wodnym Świecie w Ostrzycach. Nie jest daleko, a domki mają bardo dobry standard. Na miejscu jest plaża, możliwosć wędkowania. Czy miejsce na grilla.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 31 sie 2018, o 08:11
autor: lotniczus
Jeżeli dziecko jest nieco starsze (powyżej 10 lat) warto pokazać mu nowe kultury. Ciekawym doświadczeniem może być na przykład taka wycieczka do Japonii. Jeżeli nie macie takich możliwości finansowych poszukajcie mniejszości w swoim otoczeniu. Od dziecka trzeba pokazywać różnorodność Świata.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 13 wrz 2018, o 10:33
autor: frombork
Myślę, że Grecja to miejsce przyjazne dla dzieci i dorosłych. Ciepło, woda przejrzysta, interesujące zabytki i regionalne przysmaki. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie na takiej wycieczce.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 18 wrz 2018, o 07:30
autor: karolciaaa
U nas zwykle wybieramy się za granicę, w tym roku jestem niesamowicie zadowolona bo zdecydowaliśmy się na Sardynię i dzieci wróciły tak wybawione, tak zachwycone że hej.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 23 wrz 2018, o 09:50
autor: DobraMama
najlepszym wyborem na wakacje będzie morze, nie musi to być za granicą wystarczy nasze piękne Polskie morze, mamy duzo ciekawych apartamentów w których możecie sie zatrzymać, na przykład mozesz znaleźć ciekawe miejsca na noclegi w Świnoujściu, warto się rozgladać za takimi miejscami aby nie musieć sie martwić o nocleg. Wysoki standard w bardzo ciekawych ofertach cenowych.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 24 wrz 2018, o 10:36
autor: wojas123
Byliśmy w tym roku tam z moją córką nad morzem i to były super wakacje. Szukając hotelu zależało mi na tym, aby w ośrodku był basen. Na wypadek niepogody wolałam mieć alternatywę i sposób na nudę dla małej. Ja przy okazji korzystałam ze strefy wellness. Z pewnością kiedyś tam wrócimy. Wszyscy wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 8 paź 2018, o 17:43
autor: domi78
Jest wiele miejsc gdzie np. hotel jest idealnie wyposażony i przystosowany nawet dla dzieci. Tu nie powinno być żadnego problemu. My w tym roku z dzieckiem byliśmy we Włoszech. Na przyszły rok planujemy wczasy rodzinne w Zanzibar bo już ciekawe oferty znalazłam.

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

: 9 paź 2018, o 17:22
autor: laleczka
Jak szukasz dobrego miejsca na wakacje to polecam Ci sie zapoznać z stroną jaką jest nianio.com.pl, znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych kierunków na wakacje które warto zobaczyć. Jest to bardzo dobry blog opisujący wiele ciekawych rzeczy w tym własnie wyjazdów oraz podróży z dziećmi. Warto będzie sie zapoznać z tą stroną.