Piszczące książeczki dla dzieci

Uczymy poprzez zabawę - pożyteczne i mądre zabawy dla najmłodszych. Maluch w grupie. Zabawy na świeżym powietrzu. Jak zadbać, aby zabawa była bezpieczna?
Karolain
Świeżynka

Piszczące książeczki dla dzieci

Post autor: Karolain » 6 lis 2014, o 07:14

Drogie mamy. Co sądzicie o książeczkach dla dzieci, które piszczą? Nie oczekuje od nich tego, żeby miały treść, bo chodzi o to, żeby dziecko głównie mogło się nimi bezpiecznie bawić, ale mam wrażenie, że większość z nich piszczy aż za bardzo. Mam znajomą co twierdzi, że jeżeli dziecko będzie cały dzień bawić się tymi książeczkami, może nawet ogłuchnąć. Czy to prawda? Może jednak książeczki te mają większe wartości niż tylko głośna, kolorowa zabawka?

Bamberka
Forumowiczka

Re: Piszczące książeczki dla dzieci

Post autor: Bamberka » 2 cze 2018, o 21:06

Na początek takie piszczące książki mogą być. Dziecko sądzę, że lubi takie odgłosy, ważne, żeby nie wywoływały strachu.

paramonta
Świeżynka

Post autor: paramonta » 18 lip 2018, o 10:20

Mój synek miał masę takich książeczek, teraz jest już troszkę starszy i woli inne i sam sobie je wybiera, bardzo dużo jest też tu https://www.gandalf.com.pl/k/dla-dzieci-i-mlodziezy/ w Gandalfie książeczek w dobrych cenach co mnie bardzo cieszy bo nie rujnuje mi to bardzo budżetu, tym bardziej że synuś co tydzień chce nową książeczkę :D

donka
Świeżynka

Post autor: donka » 26 lip 2018, o 08:52

Dla dzieci to super zabawa - one kochają takie książeczki. Gorzej dla nas :p Ten odgłos tak mnie irytuje, że najchętniej wyrzuciłabym to dziadostwo do kosza, przekonuję jednak sama siebie, że dziecko również ma prawo do odrobiny rozrywki :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabawy małego dziecka”